2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیش فعالی چیزی نیست که ننو شما و اعضای نی نی سایت با یه پست توصیحش بدیم و بشناسیم

باید زیر نطر یه روان شناس خوب و با چندین و چند ماه تست و ازمایشو رفتار شناسی و جلسات متعدد جناسایی بشه 

الکی هم ب بچه برچسب نزنین

اینجا دورهمی در حد سبزی پاک کردنه

پر انرژی و فعال بودن الان طبیعیه.بچه ها چکار کنن همش خونه هستن بیرون کمتر میرن.پسر منم ۲۷ ماهه اس خستم کرده.الان همه خوابیم اون رفته تو اتاق میچرخه خرابکاری کنه با اینکه تاریکه

2740
میدونم گلم فقط خواستم بدونم نمیخوام ببرمش دکتر نمیخوام درگیرش بکنم

بعد از سه سالگی 

اگه کارهای خطرناک انجام داد ! بشدت خطر ناک مثلا پریدن از کوه، پریدن از ارتفاع بلند و...

اگه به دستورات و هشدار ها بی توجه بود

تست ببریدش

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

انشاءالله که نیست، اما از نوزادی  یکسالگی معلوم میشه، خوابشون اصلا خوب نیست، خیلی انرژی دارن، اصلا قبل مدرسه باید درمان بشن که بتونن سرکلاس بشینن و تمرکز کنن همه ی بچه ها رو گفتم عزیزم نه این که فرزند شما، 

بیش فعالی چیزی نیست که ننو شما و اعضای نی نی سایت با یه پست توصیحش بدیم و بشناسیم باید زیر نطر یه ر ...

عزیزم منم فقط خواستم کساسس کسایی کاطلاع دارن یکم کمک کنن

شوهرم بفهمه میکشه منو 😐

گوشاش کوتاهه و فاصله چشمش زیاده تمرکز نداره و کارای ریزو نمیتونه انجام بده تشخیصش ۶ سالگیه یعنی ت ...

فک کنم گوش و چشم درست نیست

چون اقا پسری رو میشناسم

اتفاقا گوشاش خیلی بلنده

فاصله چشم هاش هم معمولی هست

ولی بیش فعال بود کودکی

الان در نوجوانی اختلال سلوک داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706