2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم از کجا تهیه کنیم خارجی اش رو کسی نمیدون کجا ها دارن سغارش بدیم برامون بفرستن

من كه پرسيدم نداشتن

ايرانيش رو داد

بابا فرقي نداره

پروژسترون ديگه همون ايرانيش رو بگير 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

زن داداشم بارداره دوقلو سه روز سونو کرده همه چی اوکی بود امروز یهو به خونریزی شدید افتاد بردیم بیمارستان گفت برید اگه شدیدتر شد بیارید این امپول شیاف هم نوشتن ولی پیذا نمیکنیم  .خواستم ببینم کسی نمیدونه کجا ها کدوم داروخانه ها میفروشن برامون ارسالذکنن

2738
من كه پرسيدم نداشتن ايرانيش رو داد بابا فرقي نداره پروژسترون ديگه همون ايرانيش رو بگير 

فایده نداره اونا اثر نداره من خودم باردار بودم خونریزی شدید داشتم اینا رو استفاده کردم قطعذشد

زن داداشم بارداره دوقلو سه روز سونو کرده همه چی اوکی بود امروز یهو به خونریزی شدید افتاد بردیم بیمار ...

کجایی تهرانی؟؟زنداداشتت چندهفتشه؟؟؟تجربشو دارم🙄🙄

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
نه شهرستان .نوزده هفتشه

باید حتما شیاف و امپول استفاده کنه.انومالی رفته؟؟جنسیتشون چیه؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷