2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن راننده خط واحد هست وقتی رو واحد میبینمش بهش افتخارمیکنم

خداحفظشون کنه عزیزم سوتفاهم نشه جسارت منو ببخشین 😘

اینجا یه خانواده ی بزرگیم پس باهم مهربون باشیم و بی احترامی نکنیم😘
2731
منم یه خاستگار سوییسی داشتم پروندمش. 🤣😂داغ دلم تازه شد ک چ اشتباهی کردم

منم یکی از فنلاند..پشیمون نیستم ..اصلاازش خوشم نیومد اصلا مردانه نبود ادمو یاد صابون میندازه..

مهربونم...مردها کلیات رو نگاه میکنن.. جزییات رو نگاه نمیکنن... یادمه شوهر من هیچ وقت منوباارایش و لب ...

چشم ♥️

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

حالا انقد هول نکن..مطمینی که اقا پسر ادم درست حسابیه

دوست منم همین اتفاق براش افتاد ولی پسره امریکا ساکن بود با خووهرش ومادرش توی یک سوییت..عقد کردن بعد اومد ایران دختره رو ببینه پول بلیط نداشت برگرده امریکا‌‌گوشبش رو فروخت.اخرشم طلاق

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
استارتر عکس گذاشته بودی اینجا من ندیدم یانه ؟؟ 😍

اره عزیزم گذاشته بودم ولی با بدبختی 

نتم خیلی ضعیفه 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
حالا انقد هول نکن..مطمینی که اقا پسر ادم درست حسابیه دوست منم همین اتفاق براش افتاد ولی پسره امریکا ...

وای بیچاره دختره 

نه اینو عمم میشناسه 

خانوادشم تهرانن منطقه ۱ طلافروشن مثه اینکه 

پسر ایرانی دیگ؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اره عزیزم گذاشته بودم ولی با بدبختی  نتم خیلی ضعیفه

من ندییییدم.  . پاکش کردی ؟   نمیشه باز بذاری 😍😍😍😣😣😣😣😣

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....