2752
2734

دست راستت رو سرمم   خخخخخ

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس منو بفرست

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
کاش منم از این عمه ها داشتم حالا عمه ی منم برام خواستگار پیدا کرده بود طرف راننده واحد بود (البته ب ...

شوهرمن راننده خط واحد هست وقتی رو واحد میبینمش بهش افتخارمیکنم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731

نمیدونم،به عکس خیلی عالی از خودت بفرست،بذار یه هموطنم خوشبخت بشه،یه چی بفرست رد خور نداشته باشه🤗

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
عکس کارت ملیتو بفرست😁😁

عکس کارت ملی من خیلی عجیب خوب شده 

کلا خنده دار بود خانمی که عکس می‌گرفت اصلا توجه نکرد به این که من موهام معلومه عکس و گرفت و تمام 

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

اگر میخواست بی حجاب بگیره اونجا میگرفت پس یه عکس معمولی از خودت بفرست همنجور که هستی 

به نظرم خودت اول عکسشو ببین اگر خوشت اومد عکس نشونش بدید 

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

ما تو شهرمون خواستگار اول میره از بزرگترا میپرسه. مادربزرگ من کلی خواستگار خوب را برای من رد کرده بود و گفته بودقصد ازدواج نداره. ادم حسابی.و خانواده دار. بعد که من فهمیدم قبول داشت. گفت به همشون میگفتم شاغله نمیخواد ازدواج کنه.که حتی عمه م بهش گفت چررااا این کار را کردی. 

به این تعارفا که  میایی من پشتتم من کمکت میکنم من مادرتم اطمینان نکن توی خارج کشور یه هفته ...

کاملا درسته 

این تعارف ها کاملا الکی و پوچه 

ادم باید صفر و صد رو خودش حساب کنه پشتوانت فقط خودتی 

ریپلای نزنید