2737
2739
عنوان

ب دادم برسین بلد نیستم چی بگم 😢

357 بازدید | 16 پست

وقتی یکی یه خانم منظورمه اشنا خب...

بعد مدت ها پیام میده و میگه دلم برات تنگ شده و کلی ازت تعریف میکنه چی بگم در جوابش ؟ یکم خرفای قشنگ بنویسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دل به دل راه داره .

خوبی از خودتونه ما به گرد پای شما هم نمیرسیم

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2738

خب عزیزم در مقابل شما هم بگو من هم دلم برات تنگ شده یا بله درسته ،خیلی وقته ندیدمتون  و درمقابل تعریف هاشم بگو لطف دارید 

دور گردون گر روزی بر مراد ما نگشت/دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور.

بنویس

وای ممنون از لطفت عزیزم شما به من لطف داری؛ دل به دل راه داره...

یا بنویس

فدای مهربونیهات مرسی از این همه لطف؛ خوشحالم که ... خوبی مثل شما یا تو دارم

جای خالی بسی به نسبت طرف به تو

دوست ؛ عمه ؛ خاله؛ زن دایی و ...

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
2706