2737
2734
عنوان

چرا ما دخترا حق انتخاب نداریم...منظورم همسر اینده

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 36 پست

نه فقط ایران تو همه کشورا اینجوری جا افتاده 

فقط باید جرئت و شجاعتشو داشت و البته توانایی نه شنیدن هم داشته باشه

خوشبحال دختریکه شجاعت و شهامتشو داره ابراز علاقه کنه😊

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا هندوستان دخترا ميرن خاستگاري

مگر هر جای دنیا هرکاری کردن درسته ؟ تو آمریکا هم مرد با مرد ازدواج میکنه تازه بهشون اجازه میدن برن یه بچه رو به سرپرستی قبول کنن و اون بدبخت این ننگ رو تا اخر عمرش داشته باشه که 2 تا پدر داره که هر شب میزارن تو همدیگه

یعنی میخواستی خودت بری خواستگاریش ؟  

تو هندوستان گاهی دخترا پیشنهاد خاستگاری میدن به پسر 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
2740
کدومشون میرن ؟

سگ و گربه من والا بااین دوتا سرکار دارم میرن من خودم سگ دارم نر نمیره سمت ماده .ماده ها میان سمتش فقط سگم خودم نه پانسیونم دارم همینه اصلا این حرف صحت نداره حتی مرغ عشق بااونکه مرغ عشق ماده دیدم رفته طرف نر 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

خب عزیزم حتما خوش اومدن دلیل نمیشه که اون مورد کیس مناسبی برای زندگی باشه درضمن اگر دخترها می خواستن از پسرها خواستگاری کنند که البته کسی از نظرقانونی این حق را ازشون نگرفته وقتی اقا پسرجواب ردمی دادبه شدت روحشون ازرده میشدوحتی اگر پسرجواب مثبت هم می داد ومنجر به ازدواج میشداقا پس یه هر بحثی منت می گذاشت که اره خیلی دلت بخواد خودن خواستی ومن هم دلم برات سوخت والا غلطمی کردم که به شما پاسخ مثبت بدم. 

2706