2737
2739
عنوان

چرا دو قطبیه؟؟؟

112 بازدید | 9 پست

با دوستم رفتیم لنز خریدیم بعد اومد خونه دید ابی بهش نمیاد بعد به من گفت بیا همینجوری لنزو بهت بدم و کلا یک بار گذاشته رو چشمش که ببینه بهش میاد یا نه بعد منم گفتم باشه بیار واسم روز بعش یادش رفت بیاره دوستم پرسید چیو و اینا من هم ماجرا رو تعریف کردم لنزی که خریدیم ۵۰تومن بود اونم گفت وااا چرا مسخای ضرر کنی پولشو بگیر بد بده اخه نمیفهمم به اون چه؟ بعد امروز دلم واسش سوخت گفتم خوب پول داده دیگ من بهت۱۵ میدم گفت ن حداقل نصفشو بده ینی چی؟ اولش میگه من نمیخام لنز واسه تو بدون پول ولی الان خدا شفا بده دوقطبی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم این الان شد دوقطبی ینی؟تعریفت از دوقطبی این بود؟این مشکل برای خیلی هامون پیش میاد به این میگن تحت تاثیر حرف دیگران قرار گرفتن نه دوقطبی

تا خدا با من است زمانه با من است .
عزیزم این الان شد دوقطبی ینی؟تعریفت از دوقطبی این بود؟این مشکل برای خیلی هامون پیش میاد به این میگن ...

ن ن کلا اینجوریه مثلا میگه بیا امروز بریم بیرون بعد دقیقه ۹۰زنگ میزنه میگه من حال ندارم 

2738