2733
2739

خیلی داغونم تو یه سوییت خیلی خیلی کوچیک کنار خانواده ی شوهرم زندگی میکنیم

خونه نداریم 

اضافه وزن دارم 

افسرده 

پر از انرژی منفی 

امروز شوهرم پنجاه تومن پول داد موندم چ غلطی کنم باهاش تصمیم گرفتم پسرمو ببرم گردش با این پول 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو شرایطی که تو گفتی من خیلی چیزای قشنگ دیدم یه خونه نقلی با گرمای وجودت یه همسری که مهربونه دوست داره و برات ارزش قائله که بااین شرایط سخت کاری و مالی کشور بهت 50 هزار پول داده معلومه که تپل و تو دل برویی و خدا طعم مادر شدن رو بهت چشونده تو یه پسر سالم و خوشکل داری و اینکه به خونواده شوهرت نزدیکی میتونید شبا دور هم جمع شید برین اونجا غذا بخورید

و اینکه میتونی با 50 تومنه برین بیرون تو و پسرت یه چیزی بخورین یه جای تفریحی بریم با بچت بازی کنید و برگردین خونه

همیشه خداروشکر کن خواهر عزیزم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2728
خدابزرگه همسرشمابود گفتی کمپ فرستاده بودیش الان خوبه شکرخدا

اره خوبه ولی دوباره داره کم کم میزنه تو کار حشیش 

خیلی ناراحتم خیلی 

فقط میخام هیچ کس نباشه و داد بزنم گریه کنم 

عزیزم تو شرایطی که تو گفتی من خیلی چیزای قشنگ دیدم یه خونه نقلی با گرمای وجودت یه همسری که مهربونه د ...

من قبلا خیلی شاکر خدا بودم و هستم همسرمم خیلی ویژگی های خوبی داره ولی متاسفانه دوباره داره سمت سیگاری و حشیش اینا میره 

خیلی ناراحتم 

من وهمسرم اولین سال ازدواج پایین ترین نقطه ی شهر یه خونه ی ۵۰متری و قدیمی رهن کردیم ولی دلمون خوش بود الان که همه چیزمون تقریبا خوبه دل خوشی نداریم کاش زندگی تو اون خونه ی قدیمیو داشتم ولی ارامش داشتم

2738
همسرمنم متادون میخورد دوماه پیش کمپ بود دوبارا میخوره.اینامرد ترک نیستن 

اره کاش ب حرف بابام گوش داده بودم 

گفت طلا بگیر ترک بکن نیس منه احمق ب حرف دلم گوش دادم 

من وهمسرم اولین سال ازدواج پایین ترین نقطه ی شهر یه خونه ی ۵۰متری و قدیمی رهن کردیم ولی دلمون خوش بو ...

دل خوشی من ک فقط پسرممه 

من قبلا خیلی شاکر خدا بودم و هستم همسرمم خیلی ویژگی های خوبی داره ولی متاسفانه دوباره داره سمت سیگار ...

عزیزم خدارو شکر 

ببین عزیزم حتما ریشه ای داره این کار همسرت مثلا بیکاری بی پولی  سرگرمی نداشتن رابطه صمیمی با کسی نداشتن

چون اکثرا ادما بخاطر فرار از تنهایی دردهای فکری مشکلات و غصه و اینا به مواد پناه میبرن که ذهنشون رو خالی و راحت کنن ولی خوب متاسفانه درگیر یه بیماری دیگه میشن منظورم اعتیاده

به نظرم ریشه ای این مشکل رو پیدا کن باهاش همدلی کن کمکش کن

عزیزم خدارو شکر  ببین عزیزم حتما ریشه ای داره این کار همسرت مثلا بیکاری بی پولی  سرگرمی ن ...

رابطه صمیمی ک دوستاش رو کلا گذاشته کنار هر چی میگم برو باهاشون بیرون ب حرفم گوش نمیده 

رفت و امد هم ک اصلا دوست نداره با کسی داشته باشیم نمیدونم چرا این مدلیه 

رابطه صمیمی ک دوستاش رو کلا گذاشته کنار هر چی میگم برو باهاشون بیرون ب حرفم گوش نمیده  رفت و ا ...

حیفه واقعا حیف متولد چه سالیه

2706