2733
2734
عنوان

چند بار فرصت میدین به طرفتون ...

276 بازدید | 39 پست

سلام نازنینا من با یه اقایی مدتیه داریم حرف میزنیم و ازون ورم داعم خاستگار میاد میییدونه داعم خاستگار دارم به خاطر اون دارم جواب منفی میدم نمیاد تکلیفمون و روشن کنیم ۳ ماهیی هست حرف میزینم از هفته پیش قرار بوده امروز همو ببینیم .امروز صب و انداخت غروب ،غروب میگه فردا ببینیم 

اصلا نمیتونم ببخشمش اخه یه هفتس قرار گذاشتیم  درسته خییییییلی کار داره حتی میدونم امروز خییلی باز کار داشت 

خییییلیم دوسش دارم شانس عنننم 

الان چیکار کنم؟؟؟؟

مامانم میگه بهش بگو نه دیگه 

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤

کات

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگو نه اون اصلا ب تو فکر نمیکنه عزیزم فقط براش جنبه دوستی داری برو دنبال شریک اصلیه زندگیت

اخه عزیزم ده بار اومدن خاستگاری خونمون ها دوستی و ازین حرفا نیست

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤

به نظرم اگر واقعا دوست داشت زود تر میومد خواستگاری و تکلیفت ن روشن می‌کرد آخه چه کاری مهم تر از این 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
شرایطش اوکی هست بیاد خواستگاری؟ سربازی و کار و تحصیلش

ده بار قبلا اومده خاستگاری 

شرایطشم همه چیش خوبه سربازی رفته سر کار خونه ماشین همه چیم‌دارع 

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤
2738
به نظرم اگر واقعا دوست داشت زود تر میومد خواستگاری و تکلیفت ن روشن می‌کرد آخه چه کاری مهم تر از این& ...

عزیزم خاستگاری اووومده ۹/۱۰بار ما مثلا حرف زدیم ببینیم به هم میخوریم یا نه

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤

خب نگفتی ک اومده خاستگاری،میدونی عزیزم هرکی ی تفکری داره منکه خودمو هیچ وقت الاف این چیزا نمیکنم.اونم اگه شرایط ازدواجو داره پس چرا جدیش نمیکنه منتظره بیشتر از این رشد کنه🤔🤔

این آدم اگه میخواست خودشو میکشت یه هفته بعد آشنایی میومدو تموم میکرد کارارو وتورو مال خودش میکرد به ...

عزیزم  خاستگاری اینا همه اومده قرار بود چندماه جرف بزنیم 

بسم الله رحمن  رحیم☺😍❤
ده بار قبلا اومده خاستگاری  شرایطشم همه چیش خوبه سربازی رفته سر کار خونه ماشین همه چیم‌دارع&nb ...

خواستگاری تو اومده؟ پس چرا قبول  نمیکنی؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
عزیزم خاستگاری اووومده ۹/۱۰بار ما مثلا حرف زدیم ببینیم به هم میخوریم یا نه

خب پس چی گفتی نمیاد آخه تو تاپیکت

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706