2733
2739
عنوان

قانون جذب یادم میدید

100 بازدید | 16 پست

سلام خانما لطفا یکی یادم بده قانون جذب و برای بدیت آوردن پول و ماشین اینا دعاش میکنم😚من خودم به چن تا چیزااای خیلی کوچیک رسیذم با قانون جذب

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂

به چندتا چیز کوچیک چطور رسیدی؟

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

آیدی تلکرامت رو بفرست تو خصوصی برام

تا فایل صوتی شو برات ارسال کنم 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دوست دارم یاد بگیرم

اما فکر میکنم به هرچی فکر کنی وقلبا اعتقاد داشته باشی بهش میرسی

🧡🧡🧡🧡🧡🧡چالش لاغری بامداد خمار🧡🧡🧡🧡🧡🧡وزن اولیه 78.                                                         وزن فعلی 78.                                                         وزن هدف 65.                                                         قد 171.                                                           من میتونم به هدفم برسم هیچ چیزی نمیتونه منو از راهی که پیش رو دارم منحرف کنه. اراده فوووول💪💪                    شروع رژیم 1399/10/27   
2731
آیدی تلکرامت رو بفرست تو خصوصی برام تا فایل صوتی شو برات ارسال کنم 

برا منم میشه بفرستی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

سلااام قانون جذبو ب صورت کلیییی بلد نیستم اما جذب داشتم جذبای خوبم داشتم ب مدرسم پیام بده اگ کانال با گروهی داره ادت کنه یا از،خودش سوال بپرس

Elmhr00@ تلگ هس

شکرگذاری میدونم ک عالیه و حستو خوب کنی

آیدی تلکرامت رو بفرست تو خصوصی برام تا فایل صوتی شو برات ارسال کنم 

تو خصوصی برات میفرسم

2738
یه کانال تو تلگرام هست خیلی کامل توضیح داده از اولش بخونی کامل گفته اگه بخای ادرسشو برات بفرستم

میشه بگی

مرسیی

خواهش میکنم،فقط از اول کانال بخون با دقتم بخون خیلی قشنگ توضیح داده من چند ساله کلی کتابو مقاله در مورد این قانون خوندم ولی این کانالم واقعا کمکم کرد

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد
خواهش میکنم،فقط از اول کانال بخون با دقتم بخون خیلی قشنگ توضیح داده من چند ساله کلی کتابو مقاله در م ...

شکا به چیزی سیدید با این قانون

بله، من‌واقعا باورش دارم و هر وقت با تمام وجود بهش عمل کردم تونستم به خواستم برسم

خداروشکر انشالله منم برسم

2706