2737
2734

سالاد الويه

اسون و راحت

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پیراشکی سمبوسه ساندویچ مرغ 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
اخه تولد بزرگا هستن خوبه به نظرتون؟

اره اشكالش چيه

سالاد الويه با ژله هم درست كن

ذرت هم بگير پفيلا درست كن بريز تو ظرف زياد

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
اسنک هم خوبه

برنحی درست نکنیا با بچه کوچیک خیلی کار داره

اسنک و الویه ساندویچ کن وردارن بخورن

تااامام

خیلی کار داره برنج و خودش و...

هیشکی هم یادش نمیمونه چی پخته بودی به قرآن تو یادته تو مهمونیهاا چی خوردی؟؟؟ همه رفتار میزبان و باحال بودن جشن یادشون میمونه

برنحی درست نکنیا با بچه کوچیک خیلی کار داره اسنک و الویه ساندویچ کن وردارن بخورن تااامام خیلی کار ...

نه بابا من که یادم نمیاد برنجی برای تعداد بالا نمیتونم اصن در بیارم چون کمک ندارم

تا اطلاع ثانوی حوصله ندارم
طرز تهیه بورک میشه بگی؟

خمیر یوفکا بگیر موادمیانیش قارچ و پیاز و فلفل دلمه وگوشت چرخ کرده یا مرغ سرخ کن بزار توخمیر وبپیچش  بعدش یاسرخ کن یابزارتوفر طرز تهیه دقیقشومیتونی ازنت بگیری خیلی خوشمزس

خمیر یوفکا بگیر موادمیانیش قارچ و پیاز و فلفل دلمه وگوشت چرخ کرده یا مرغ سرخ کن بزار توخمیر وبپیچش & ...

خمیر یوفکا بمونه خیلی نرم میشه. همون موقع تازه خوبه. نمیتونی چندساعت قبل درست کنی.

2706