2733
2734
سلام عزیزم اسنفاده کردی بالاخره

سلام گلم اره دو دوره یعنی دو ماه استفاده کردم .یکم روشن کرد پوستمو ولی باهاش جوش زیرپوستی میزدم منم دیگه قطعش کردم

ولی از دکتر پوست ک سوال کردم گفتش جوش زدن جز مراحل اولیه اش هست و بعد از یمدت دیگه جوش ها میرن 

♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی ممنون   که به سوالاتم  جواب دادین    ،  ببخشید من  بین از بین  این روشن کننده آربوتین آردن  و  سرم   سی پریم  یکیشونو میخوام  بخرم  کدومشون بهتره   برا روشن کنندگی پوست و از بین بردن لک  

این میکرو بلندینگ ابرو  تا چند ماه میمونه  رو ابرو   و ازش راضی هستی  ؟؟  و اینکه از چه کرم پودری استفاده میکنی  که خیلی خوبه  ؟؟

ببخشید سوال زیاد میپرسم   تا الان اصلاً به  خودم نمیرسیدم الان تازه به خودم اومدم  میخوام  یه دستی به سرو روم بکشم    از این وضعیت در بیام    ممنون میشم  به سوالاتم جواب بدین  🙏🙏🙏

خیلی ممنون   که به سوالاتم  جواب دادین    ،  ببخشید من  بین از بین &nb ...

صد درصد سی پریم بهتر هست و تاثیرشو ب مرور میبینی ،روشن کننده و سفت کننده هست قیمتشم 140

شبی اندازه یه نخود بزن ب کل صورتت

♥️♥️
این میکرو بلندینگ ابرو  تا چند ماه میمونه  رو ابرو   و ازش راضی هستی  ؟؟  و ...

من پوستم خشکه و برام خیلی موندگار بود حدود یسال باز تمدیدش کردم شما قابو سایه بزن اون بیشتر میمونه

پهن بزن سنتو کمتر نشون میده

و اینکه من اصلا کرم پودر نمیزنم مگر برای مجالسو مهمانی

درمواقع معمول ک هرروز سرکار میرم ضدافتاب بیرنگ میزنم

درطول روز ابرسانو سی پریم میزنم ب پوستم میرسم ک نیاز ب کرم نباشه .هفته ای یکبارم ماسک شنی میزنم.پوستت خشکه یا چرب؟

♥️♥️
2706