2733
2734
عنوان

خانمای باردار و اقدامی بیاین

107 بازدید | 14 پست

من دومین تاپیکمه ببخشید ولی فکرم درگیره ممنون جواب بدین

من از ۱۰ عادت ماهانم یک شب در میون اقدام داشتم تا۲۱ عادتم

بعد الان۲روز مونده به موعدم چندروزه زیر دلم درد میکنه طوری که ببخشید میرم دستشویی انگاریزیر دلم یه چیزی تکون میخوره دردم میگیره ۲روز پیشم زیر نافم درد میکرد فشارش میدادم زیر دلم درد میگرفت

ترشحات شفاف و ابکی و گاهی سفید کمی دارم

کمر دردم دارم

پریود منظم دارم و دوفاستون میخورم حتی ماه قبل دو روز جلو انداختم

اینا میتونه نشونه خوبی باشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم معمولا زمانی ک اقدامی همش توهم علائم داری. حداقل من اینجوری ام. این هم میتونه نشونه پریودی باشه هم بارداری. میگن علائم بارداری و پریودی یکیه

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2731
عزیزم معمولا زمانی ک اقدامی همش توهم علائم داری. حداقل من اینجوری ام. این هم میتونه نشونه پریودی باش ...

اخه قبلا هم علایم داشتم ولی این دل درد این مدلی اولین باره ببخشید دستشویی میرم قشنگ حس میکنم یه چیز تکون میخوره با درد

عزیزم منم این ماه این علائمو داشتم بی بی زدم هفته قبل مثبت بود خدا رو شکر ان شاءالله که مال شمام مثبت میشه 

فقط من این هفته لک بینی دارم یک روز قطع میشه دوباره روزه بعد چند لکه قهوه ای دارم میترسم😥

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤
اخه قبلا هم علایم داشتم ولی این دل درد این مدلی اولین باره ببخشید دستشویی میرم قشنگ حس میکنم یه چیز ...

ان شاءالله ک بارداری عزیزم. امیدتو از دست نده ولی خیلی هم بهش توجه نکن اگه خدای نکرده پریود شدی ناراحت نشی

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2738
عزیزم منم این ماه این علائمو داشتم بی بی زدم هفته قبل مثبت بود خدا رو شکر ان شاءالله که مال شمام مثب ...

شمام دستشویی میرفتی یه چیزی حس میکردی تکون میخوره؟لکه بینی داری دکتر برو نی نی چیزیش نشه خدایی نکرده

کی بی بی چک زدی عزیزم؟

ان شاءالله ک بارداری عزیزم. امیدتو از دست نده ولی خیلی هم بهش توجه نکن اگه خدای نکرده پریود شدی نارا ...

چندبار که داغون شدم ولی گفتم هرچی صلاحه ولی انشالله الان هستم

شمام دستشویی میرفتی یه چیزی حس میکردی تکون میخوره؟لکه بینی داری دکتر برو نی نی چیزیش نشه خدایی نکرده ...

نه زیاد چیزی تکون نمیخورد ولی حسام نسبت به ماه های قبل عوض شده بود رفتم گفت خطر داره استراحت وشیاف نوشته برام دعا کنید ازهمین الان خیلی دوسش دارم خداکنه چیزیش نشه امیدوارم شماهم باردار باشید

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤
چندبار که داغون شدم ولی گفتم هرچی صلاحه ولی انشالله الان هستم

ان شاءالله بحق حضرت رقیه بارداری. برامنم دعا کن

علایم پریودی و بارداری یکی 

هم میتونه بارداری باشی هم میتونه نشانه پریود شدن باشی 

ک انشاالله بارداری

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
نه زیاد چیزی تکون نمیخورد ولی حسام نسبت به ماه های قبل عوض شده بود رفتم گفت خطر داره استراحت وشیاف ن ...

انشالله چیزی نیست قربونت برم خدا حواسش هست بهت

قشنگ استراحت کن

منم انشالله با خبرای خوب میام میگم اینجا❤

2706