2737
2734

یه ویدیو تمرینات هیت(hit( دانلود کردم همش 15 دقیقه ست.با اینکه من باشگاه مرتب میرم ولی اینو

نیم ساعت طول میکشه تا تمومش کنم هر دو دقیقه استاپ میزنم اب می خورم. 

میگم مربیه هم یه استراحتی کنه بنده خدا😄

همش پرش و پروانه و شناست

به نظرتون چقدر طول میکشه تا دیگه استراحت نخوام

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 1 هفته ست  ورزش و شروع کردم

هنوز پاهام درد میکنه

شنا هم هر کاری میکنم 1 دونه هم نمیتونم برم

دراز نشست هم فقط 20 تا بزووور مگر اینکه استراحت کنم باز 20 تا دیگه برم

شما که ورزشکاری به من بگو چکار کنم راحت تر بشه شنا برم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
من 1 هفته ست  ورزش و شروع کردم هنوز پاهام درد میکنه شنا هم هر کاری میکنم 1 دونه هم نمیتونم بر ...

هیچی فقط تکرار و تمرین😂

من میرفتم استخر از لبه می گرفتم خودمو می کشیدم بالا

کم کم موفق شدم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
هیچی فقط تکرار و تمرین😂 من میرفتم استخر از لبه می گرفتم خودمو می کشیدم بالا کم کم موفق شدم

الان چقدر شنا و درازنشست بی وقفه میتونی بری؟ 

چقدر طول کشید تا بتونی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
موفق باشی عزیزم.دوس داشتی بیا تاپیک بامداد خمار

مرسی گلم باعث خوشجالیمه که میبینم ب خانومای دیگم هستن مث من دغدغه شون تناسب اندام و سلامتی خودشونه 

والا از سرک کشیدن تو زندگی بقیه خیلی بهتره دغدغه هامون😂😂😍💃💃💃💃

2738
الان چقدر شنا و درازنشست بی وقفه میتونی بری؟  چقدر طول کشید تا بتونی؟

دراز نشست خیلی میرم شاید 4 دقیقه بی استراحت مداوم برم

شایدم بیشتر

من چون سه چهار ساله پیلاتس کار میکنم عضلاتش قوی شدن

با اینکه اضافه وزنم دارم 

شنا هم تا 60 تا شمردم تو یک دقیقه

دراز نشست خیلی میرم شاید 4 دقیقه بی استراحت مداوم برم شایدم بیشتر من چون سه چهار ساله پیلاتس کار م ...

خب مگه با ورزش وزن و سایز کم نمیکنن؟ 

شما چربی داری تو پهلو و شکم یا ران هات؟ 

خب مگه با ورزش وزن و سایز کم نمیکنن؟  شما چربی داری تو پهلو و شکم یا ران هات؟

اره خیلی تپل تر بودم الان لاغر شدم. نسبت به قبل

اگر غذامو رعایت میکردم الان باربی بودم ولی متاسفانه شکمو ام

من تو بازوم فقط😢 

اره خیلی تپل تر بودم الان لاغر شدم. نسبت به قبل اگر غذامو رعایت میکردم الان باربی بودم ولی متاسفانه ...

من رون هام😥

حالا دارم ورزش میکنم قند و نوشابه و شیرینی و اینارو کلا کنار گذاشتم

فقط کیک خونگی

عاشق برنج و ماکارونی ام

میخوام ماکارونی نهااایت دوهفته ای یبار بپزم

ولی برنج و در هفته چند وعده بخورم

64 بودم الان 62 هستم

قدمم 162

بعد زایمان اضافه وزن آوردم

میخوام 58 بشم

بنظرت با همین روند جلو برم خوب میشه؟ 

الان شرایط باشگاه ندارم بخاطر بچه هام

من رون هام😥 حالا دارم ورزش میکنم قند و نوشابه و شیرینی و اینارو کلا کنار گذاشتم فقط کیک خونگی عا ...

اره بابا زیاد اضافه وزنی نداری 

ورزش چی انجام میدی

اره بابا زیاد اضافه وزنی نداری  ورزش چی انجام میدی

یه ربع میرقصم و پروانه و طناب میزنم بعد که گرم شدم دراز نشست و شنا روی دیوار و اسکات و چند تا حرکت دیگه که اسماشونو بلد نیستم میزنم

سر همینا کلی عرق میکنم بهم فشار میاد😂

یه ربع میرقصم و پروانه و طناب میزنم بعد که گرم شدم دراز نشست و شنا روی دیوار و اسکات و چند تا حرکت د ...

خیلی عالیه همینو پیش برو موفق باشی💃💃😍😍😍😍

2706