2733
2739
والا اگه تب و... نداره منبودم نمیبردم تازه ویروس بگیره خدایی نکرده. 

منم از همین میترسم،دوشبه واسش نوبت میزنم اما میترسم ببرمش،از یه طرف هم میگم شاید این اول بیماریه،اگه شدت پیدا کنه چی،همش تو این فکرام نمیدونم چکار کنم.

منم از همین میترسم،دوشبه واسش نوبت میزنم اما میترسم ببرمش،از یه طرف هم میگم شاید این اول بیماریه،اگه ...

والا خودت میدونی ولی اگه دو شبه داره و خدایی نکرده انفولانزا بود تا حالا تب میکرد.دختر من اون هفته حتی یه کوچولو تب کرد ولی شوهرم نذاشت ببرم چون شدید نبود خوب بودم نبردم از بس شلوغه حتما میگرفت. من جوشونده اویشن و اب میوه دادم خوب شد و چون میگی خس خس داره بخور سرد حتما بزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما بچه سه ساله من تک و  توک  سرفه  میکرد بعد تب کرد شب تبش بین 38تا39 بود با تب سنجای دیجیتال .. وقتی تب میکرد لرزش میگرفت و دستاش کبود میشد میگفت سردمه و پاهام درد میکنه تا شیاف میذاشتم یه ربع بعد روب راه میشد ..بنظرتون انفولانزا بود؟؟ الانم بعد ده روز هنو سرفه های خلطی داره ..

من و پسرمم سرماخوردیم ناجور اما دکتر نرفتن سوپ و شلغم زیاد خوردیم بخورم دادیم خیلی بهتر شدیم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2731
خانوما بچه سه ساله من تک و  توک  سرفه  میکرد بعد تب کرد شب تبش بین 38تا39 بود با تب س ...

احتمالا چون یکی از علائمش تب و لرزه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
اگه آنفلوآنزا بوده آسیب به ریه هم داره. پس چطور خوب شد بدون دارو و رسیدگی؟

نمیدونم گلم گفتم از علائمشه

2738