2737
2734
عنوان

بیاین از ترسای مسخرتون بگین😁😁😁😁😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3248 بازدید | 284 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم😣😣😣👍🏻 من و خواهر شوهرم از سوسک وحشت داریمممم ی بار ک خونه تنها بودیم دیدیم ی سوسک نزدیک سقف ...

یا خدااااااا بالدارو ک من درجا میمیرم

ی سری ابجیم خونمون بود شوهرم نبود اقا در بالکن باز بود نگو سوسک اومده شب موقع خواب سوسکه رو نمایی کرد بزرگم بود من ک خودمو میزدم فقط خواهرمم میخندید اونم میترسه اما نه مثل من یعنی توانایی این ک با ی چیز بزنه روشو داره اما من حتی نمیتونم به 10 متریشم نزدیک بشم ،شانس اسپری سوسک کشم نداشتم خدایا حالا چیکار کنیم چیکار نکنیم اونم رفته بود زیر دراور نمیشد کاری کرد اخر ابجیم تافتو از رو میز برداشت انقدر زد بهش همون زیر خشک شد 😂 ولی نصف تافت از این بزرگارو زدیم بهش

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
2731
یا خدااااااا بالدارو ک من درجا میمیرم ی سری ابجیم خونمون بود شوهرم نبود اقا در بالکن باز بود نگو سو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ی شینیون میزدین براش حداقل

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2740
منم حالا انگار جنا گشنه موندن منتظر انگشت منن😐😬😂😂😂

پروفایلت خودتی😬

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ی شینیون میزدین براش حداقل

بره گمشه کثافت حیف اون همه تافت 😂 ولی باحال بود همه حاش خشک شده بود حالا خودمم وسط گریه خندمم گرفته بود

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت
2706