2733
2734
عنوان

چه توقعی

147 بازدید | 16 پست

یک بار هم که شده با خودمان رو راست باشیم

ما به چه دلیل به دیگران خوبی میکنیم؟

اگر به خاطر خداست که از بنده هایش نباید توقع جبران داشت

توقع را کنار بگذاریم!

توقع چیست؟ چیزی است که همه از تو دارند ولی تو نباید از کسی داشته باشی. اگر دنبال آرامش هستید از کسی توقعی نداشته باشید. حتی از پدر و مادرتان.

همه‌چیز را از همه‌کس انتظار داشته باشید. «تکرار می‌کنم»؛ همه‌چیز را از همه‌کس انتظار داشته باشید تا کمتر غافلگیر شوید.

هموطن عزیز! همشهری گرامی! همکار ارجمند! همکلاس بزرگوار!

من از شما هیچ توقعی ندارم. از پدر، مادر، همسر، فرزند، دوست، شاگرد و ... از هیچ‌کس! اگر محبتی می‌کنید این بزرگواری شماست، اگر نه، گله‌مند نیستم و حتما" برایش دلیل قانع‌کننده‌ای دارید.

لطفا" شما هم توقعی نداشته باشید. زندگی‌تان را بکنید، لذتش را ببرید اما سر هم منت نگذاریم و مدام گله و شکایت شخصی نکنیم. گله نکنیم، گله نکنیم...

هروقت به کسی گفتیم "من از تو توقع..." آن لحظه را مرور کنیم که چه دلیلی دارد از کسی توقع داشته باشیم؟

قانون، وجدان و پروردگار بین ما قضاوت خواهد کرد. دست برداریم از گله‌های مداوم و کلافه‌کننده‌ای که آدم را حقیر می‌کند!

تمرین کنیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون شما یه خانم گلی

چ فایده بخدا دستم خیلی بی نمکه 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2728
فایده ش اینه ، بزرگی پاداشی که خدا میخواد بده با هیچی قابل مقایسه نیست ضمنا اون اشخاص کم لطفی میکنن ...

اره

من انتظار ندارم مادر خودمم کمکم کنه اون وقت مادرشوهرم انتظاااار پشت انتظااار اخرشم بکنم و نکنم یکیه میگ نکردی من نمیدونم خودش برای من چی کرده روزی کمکم نداده تو کاری

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
اره من انتظار ندارم مادر خودمم کمکم کنه اون وقت مادرشوهرم انتظاااار پشت انتظااار اخرشم بکنم و نکنم ...

شما خیلی با شعوری که جواب بی محبتی هاشون رو با محبت میدی ، دقیقا به خاطر خدا بهش محبت میکنی اما اون نادیده میگیره 

شما خیلی با شعوری که جواب بی محبتی هاشون رو با محبت میدی ، دقیقا به خاطر خدا بهش محبت میکنی اما اون ...

مهم نی برام من ک یزید نیستم ولی روزی بهم حرفی زد جوابشو میدم ک دخترای خودت هیچی برات نکردن چرا از عروس انتظار بیشتری داری

2738
مهم نی برام من ک یزید نیستم ولی روزی بهم حرفی زد جوابشو میدم ک دخترای خودت هیچی برات نکردن چرا از عر ...

نه عزیزه دلم به نظرم نگو بهش ، چون همه خوبی هات و اون تصور خوبی که ازت دارن از بین میره

نه عزیزه دلم به نظرم نگو بهش ، چون همه خوبی هات و اون تصور خوبی که ازت دارن از بین میره

دعوامون شد هر چی تو دلم بود ریختم بیرون چون ب بی انصافی حرف زدن منم احترامو گذاشتم کنار برام مهم نیس چون در هر صورت من ادم بدم لاقل الان اگ بگن زبون درازی و بی احترامی کرده نمیسوزم

دعوامون شد هر چی تو دلم بود ریختم بیرون چون ب بی انصافی حرف زدن منم احترامو گذاشتم کنار برام مهم نیس ...

عزیزم ناراحت نباش ، بعضیا درک و شعورشون در همین حده

ببخشید عزیزم قصد فضولی ندارم اما شوهرت ناراحت نشد که حرف دلتو بهشون زدی؟

عزیزم ناراحت نباش ، بعضیا درک و شعورشون در همین حده ببخشید عزیزم قصد فضولی ندارم اما شوهرت ناراحت ن ...

ن عزیزم شوهرم طرفمه چون حرف بی حساب بهم زدن و تقصیر خودش و خانوادش بود الانم باهاشون قهرم 

الهی خدا همه رو به راه راست هدایت کنه عزیزم ، خیلی بی انصافن دیگه

مرسی عزیزم برا هم دردیت😢

2706