2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم بعد از سقط

612 بازدید | 12 پست

سلام من بیست روز پیش سقط داشتم رحمم سپتوم داره حالا باید عکس رنگی بگیرم بعدش معلوم بشه که سپتوم داره یا دوشاخ هست حالا من نمی‌دونم الان که من بیست روز پیش سقط کردم میشه عکس بگیرم یا نه ؟و همینطور عمل برداشتن سپتوم ,ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هشت هفته یکی دیگه هم تو چهار هفته سقط کردم

منم قبلن بارداریه پوچ داشتم سقط شد توسونوم نوشته بودن احتمال داره ک دوشاخ باشه پیگیر نشدم 

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
چن هفتگی سقط کردی؟

بارداری پوچ چجوریه ؟؟من اولی که خیلی زود سقط شد ده روز بعد موعد پری سقط شد این یکی قلبش تشکیل نشده بود میخواستم برم کورتاژ که دیگه خودش سقط شد 

بارداری پوچ چجوریه ؟؟من اولی که خیلی زود سقط شد ده روز بعد موعد پری سقط شد این یکی قلبش تشکیل نشده ب ...

بارداریه پوچ فقط ساک حاملگی تشکیل نیشه وبعد خود ب خود سقط میشه البته بعضیا نیاز ب دارو یا کورتاژ دارن واسه من ک دوبارشم خودش سقط شد

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
2738
چرا پیگیر نشدی ؟؟؟؟؟؟

بخاطره اینکه میگن عکس رنگی عوارض داره ترسیدم پیگیر نشدم تا دوباره باردار شدم فعلا ک همه چی خوبه تا ببینم چی میشه