2737
2734

اولین پستته

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ی کار کن رابطتتون خوب بشه نه اینکه بیرونش کنی

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2738

ببخشید قبل اومدن شما خونهاون پسر بوده

درک کن و شرایط را عوض کن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

وا خب از اول چرا قبول کردی. الان بچه کجابره پسره 20 ساله گرفتار هزار جور کثافت کاری بشه. رگ خاب پسرشو دریاب. سعی کن باهات خوب بشه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

همین الان یکی از مشکل بچه های طلاق حرف زد 

واقعن مظلومن این بچه ها 

قبل اینکه شوهر شما شه پدر بچش بوده 

شماهم با این شرایط زنش شدین 

لطفن برید مشاور 

چون در برابر اون بچه مسئولید 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 

بهتره شما از خونه بری بیرون چون ایشون اول اون پسروداشتن بعد. شما وارد زندگیشون شدی

ارامش پدر وفرزندیشونو بهم نزن و از خونشون برو بیرون

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706