2737
2739
عنوان

کتک زدن مادر شوهر ۷۵ساله😯

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 151 پست
نمیدونم والا ولی از زمانی که ماجرای زهرا امیرابراهیمی رو شنیدم به عقوبت کار ایمان اوردم...

چطور مگه دوست عزیز؟من فقط کنجکاوم😶

دل مرنجان...که ز هر دل به خدا راهی هست...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خرافات نگید انسانیت چی میگه حالا من نمیگم عروس منتها اینو بدانید کمک خوبه

شما به همه کمک میکنید؟

کمک خوبه ولی وظیفه نیست که کسی هم همچین خوابی ببینه انگار عروس از وظیفش کوتاهی کرده

نمیشه قضاوت کرد اصلا.مامان من پنج سال مامان بزرگم حتی پوشکش میکرد خداشاهده غریب هم بود ولی خیلی حرفا زدن عمه هام و مامان بزرگم پشت سرش.مخصوصا وقتی دختراش میومدم مامان بزرگم هم با اونا هم دهن میشد.نمیگفتن زن غریب با سه تا بچه مادرشوهرپدرشوهرشم‌نگه میداره شاید یه روز عصبیه شوهرش حرفی زده یا بچه هاش اذیتش کرده بالاخره ادمه معمولیه حضرت ایوب که نیس.بخاطر این من اصلاقضاوت نمیکنم اصلاااااا

2731

واای یعنی تو این تاپیک اوج بی عدالتی نود درصد شماها رو میشه دید اگه برعکس این بود قسم میخورم یه نظر این مدلی که باید حرف دو طرف رو شنید و قضاوت نکنیم و ... وجود نداشت همه نفرین میکردن و فحش میدادن . الان میتونم با قاطعیت بگم بالای نود درصد عروسهایی که اینجان بدجنسن و ببخشید کرم از خودشون

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

یه چیزی بگم!

مطمینی ماجرا رو درست تعریف کرده پیر زنه؟

وای امان از پیری خدایاااچقدر سخته با بعضی پیرا کنار اومدن!

مادر بزرگ همسرم 23 سال با عروسش زندگی میکردن انقدر دروغ تحویل همه میداد میگفت منو زد همینجوری نشسته بودم...

اخرش دعواشون شد سال پیش اوردنش گفتن دخترش نگهدار...

خلاصه تو اینیک سال ما فهمیدیم عروس این فرشته بوده!

تو چشم خودمون نگاه میکنه دروغ میگه

با اینکه پول داره میگه ندارم ندارم 

لباس ندارم 

فلان چیز خونه خوب نیست...

حالا نوه هاش خونه گرفتن خرجش رو میدن صدجور ادا درمیاره پدرمون رو در اورده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
این خرافات رو رواج ندید اصلا مگه عروس وظیفه داشت بهش غذا بده پس بچه هاش چکارن؟

من نمیدونم اولین نفر کی بوده که انتظار کرده عروس بدبخت باید کلفتی مادرشوهروپدرشوهرو بکنه ولی دخترخودشون نه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2740

جدیدا افشا کرده که مجید بهرامی بازیگر تئاتر فیلم خصوصیش رو پخش کرده بهرامی سال ۹۳ به خاطر سرطان خون فوت کرد تو سن ۳۳ سالگی .با اینکه همه ی هنرمندا که شخصیت واقعیش رو نمیشناختن براش پول جمع کردن رفت آلمان واسه پیوند مغز استخون

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

سالی که فیلمش پخش شد یادته؟

کسی که منتشرکننده فیلم بود اوج جوونی سرطان گرفت وفوت شد

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
شما به همه کمک میکنید؟ کمک خوبه ولی وظیفه نیست که کسی هم همچین خوابی ببینه انگار عروس از وظیفش کوتا ...

خونه مفت و مجانی گرفتن هیچ وظیفه ای ندارن؟

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
یه چیزی بگم! مطمینی ماجرا رو درست تعریف کرده پیر زنه؟ وای امان از پیری خدایاااچقدر سخته با بعضی پی ...

این پیرزنه بقدری بدبخت و ضعیفه ک حد نداره مث فرشته هاس.عروسه خودش و بچش اصن سلیطه بودن از سرو روشون میباره خودم دیدم ک میگم و همه هم مییدونن

من نمیدونم اولین نفر کی بوده که انتظار کرده عروس بدبخت باید کلفتی مادرشوهروپدرشوهرو بکنه ولی دخترخود ...

دقیقا همینطوره در صورتی که نه قانونی و نه شرعی عروس وظیفه ای نداره