2726
عنوان

کتک زدن مادر شوهر ۷۵ساله😯

| مشاهده متن کامل بحث + 3066 بازدید | 151 پست

پیرها خیلیاشون رو مخ میشن رفته رفته

یه بنده خدا هست از مادرشوهرش مراقبت میکنه حتی دختراش و خواهرهاش نمیخوانش بعد همیشه غر میزنه سر عروسه و نفرین میکنه بیخودی...خب الان میشه حرف این پیرزن رو باور کرد

اگ میگید عروسه ممکنه دروغ بگه که نه مطمئنم ک میگم

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
عزیزم اگر اظهارات پیرزن درست باشه مطمئن باش یک روز بدتر از این سرش میاد اتفاقا پریروز مامانم در مور ...

پس با تحلیل شما این مادرشوهره هم تو جوانی کاری کرده که این وضعیت براش پیش اومده پس حقشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خرافات رو رواج ندید اصلا مگه عروس وظیفه داشت بهش غذا بده پس بچه هاش چکارن؟

این پیرزن خونه رو به اسم پسرش زد ک بمونه تو خونش تا وقتی زندس.ولی روزی ده بار میگن بهش برو بیرون از خونه و فلان و کتک

2728
چ حرفیه خانوم اخه پیرزن ناتوان تو سرما ینی انقد جنایتکاره دم پیری

بله بله بله

خانوم شما دیگه من رو یاد بدبختی های خودم ننداز چون آدم ریاکار دور من زیاده و زندگی منو خراب کردن 

میگم قضاوت نکنیم نگفتم ک اون خانوم دروغ گفته صدددد درصد..گفتم یک درصدم اگ احتمال دروغش باشه قضااااااااوت نکنید 

حرف من قضااااوته قضاوت

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

اگه این کاررو کرده خدا سزای کارشو میده ولی ما که دقیق نمی دونیم جریان چیه ؟ شاید اصلا دستای چربشو مالیده به صورت عروسش  😂

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
اگه این کاررو کرده خدا سزای کارشو میده ولی ما که دقیق نمی دونیم جریان چیه ؟ شاید اصلا دستای چربشو ما ...

ببخشیدا این بدبخت بزور کشون کشون خودشو میرسونه یجایی چون کور و ناتوانه فک نکنم انقدر ادم ۷۵ساله مریض توان داشته باشه دهن به دهن کسی بشه یا هرکار دیگه ای

عزیزم اگر اظهارات پیرزن درست باشه مطمئن باش یک روز بدتر از این سرش میاد اتفاقا پریروز مامانم در مور ...

قابل توجه اونا كه به اولاد دل خوش ميكنن . سالمندان در انتظارشونه . فقط خدا

این پیرزن خونه رو به اسم پسرش زد ک بمونه تو خونش تا وقتی زندس.ولی روزی ده بار میگن بهش برو بیرون از ...

منظورم عروس این پیرزنه نیست اون عروسی رو که کاربر صبح فردا تعریف میکردو گفتم

2706