2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشح تخمک گذاریه ب نظرم

آخه همیشه اینجوریم،چند ماه پیش رفتم دکتر گفت عفونت نیست وژل شستو شو داد بهم ک ی مدت قطع شد ولی الان ک در اقدامم برای بارداری شدت گرفته

2731
آخه همیشه اینجوریم،چند ماه پیش رفتم دکتر گفت عفونت نیست وژل شستو شو داد بهم ک ی مدت قطع شد ولی الان ...

والا نمیدونم😅

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
عفونت هایی که بو دارند حتما بد بو هستند؟

عفونت قارچی معمولا بو نداره ولی خارش و سوزش میده تو موارد شدیدش هم یه بویی مثل کپک داره ولی عفونت باکتریایی معمولا بوی بدی میده و ممکنه رنگ ترشحاتم زرد باشه

این نیز بگذرد...                                   
2738
آخه همیشه اینجوریم،چند ماه پیش رفتم دکتر گفت عفونت نیست وژل شستو شو داد بهم ک ی مدت قطع شد ولی الان ...

برای اقدامه وقتی به حالت ارگاسم میرسی بدتر هم میشه درسته؟

بله بیشتر میشه

ببین این خیلی طبیعی چون ترشحات واژن با هم قاطی میشن واقعا بد بو میشن برای اینکار قبل  از اقدامت باژل خودت رو بشور و بعد لای ران پات یکم عطر بزن منم همین مشکل رو دارم چون ت اقدامیم اینجوری تداخل اسپرم با محیط داخل وآژن این بوی کوفت رو ایجاد میکنه

ببین این خیلی طبیعی چون ترشحات واژن با هم قاطی میشن واقعا بد بو میشن برای اینکار قبل  از اقدامت ...

اصلا بوی بدی نداره واسه من،فقط خیس شدن لباسم اذیت کننده ست

2706