2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی میشه هزینه اش؟ برا جنسیت خاصی یا درکل برای بچه؟؟؟

هزینه میکرو نمیدونم ولیivfتو شهر ما ۱۲ تا ۱۵ گفتن من بچه دار نمیشم میخوامiuiکنم هزینه هاش فکر کنم ۲ تومن یا یکم بیشتر بشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
اصلا فرق میکرو باivfچیه؟ منم میخوامiui کنم

سلام 

iui اسپرم رو وارد فضای رحم میکنن خودش بره تخمک رو پیدا کنه 

ivf اسپرم و تخمک رو درفضای ازمایشگاه کنار هم قرار میدن تا لقاح انجام بدن 

در میکرو خودشون اسپرم مناسب و سالم رو به تخمک تزریق میکنن 

یعنی اینا هر کدوم بسته به مشکلاتی که دلیل ناباروری شده انجام شده . البته اینم بگم که درسته میکرو دقبق تره ولی بازم بستگی داره بدن خانم جنین رو نگه داره یا نه . یعنی همه احتمالات هستن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
هزینه میکرو نمیدونم ولیivfتو شهر ما ۱۲ تا ۱۵ گفتن من بچه دار نمیشم میخوامiuiکنم هزینه هاش فکر کنم ۲ ...

چیکار میکنن تو iui???

دورَم زَد سَرش گیج رَفت افتاد جلو پام 😁😎😉
سلام  iui اسپرم رو وارد فضای رحم میکنن خودش بره تخمک رو پیدا کنه  ivf اسپرم و تخمک رو در ...

بله حق با شماست الکی میگن نازایی وجود نداره اگه خدا نخواد هزار بار میکرو هم بی نتیجه است

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2738
بله حق با شماست الکی میگن نازایی وجود نداره اگه خدا نخواد هزار بار میکرو هم بی نتیجه است

خوب البته همین روش ها هم که بر بشر نمایان شده از الطاف و اراده خداست . ولی بله به هر حال اخرش یه سری احتمالاته که فقط به خواست خدا امکان پیدا میکنه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚