2733
2739

مادر من دم ب دیقه میاد میخاد بچمو ببره صبی باهاش دعوام شد الان پدرم اومد بردتش..شوهرم گفته دبگه حق نداری بدی ببره الان ا سرکار بیاد چی جوابشو بدم

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤

میدونه روم نمیشه به پدرم نه بگیم کاری یادگرفته پدرمو جلو میکنه

جانِ من..عشق من..دخــــــــــترم..مادر تو بودن لیاقت میخواهد ومن شاکرترینم..بی زحمت تا اینجا اومدی واسه خونه دارشدن ماهم یه صلوات بفرست..اسمم رویاس😊  دخترم اسمش آیداست..همه ی زندگیم..❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشکالش چیه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

برا چی میبرنش

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2738

براچی میبرن

براچی شوهرت دوست نداره ببرنش؟

حالا اونام نمیخوان بخورنش از دوست داشتنه میبرنش

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
از خداش باشه شوهرت  پدربزرگ مادربزرگشن مثلا

دیگه چقدرررر..صبا ساعت 8.10.12

تازه خودت هم راحت تر به کارات میرسی،،چقد خوب

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

کاش من بچه دارشم بیان بچه مو ببرن من برم سرکارم

مامانم میگه عمرا نگهش دارم

فقط در حد بازار بری خرید

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
براچی میبرن براچی شوهرت دوست نداره ببرنش؟ حالا اونام نمیخوان بخورنش از دوست داشتنه میبرنش

میدونم گلم..من تو خونه ی مامانمم..میرهاونطرف صدا جیقش میاد همش..سر ب سرش میزارن..

2706