2737
2739
عنوان

یعنی من باردارم؟

136 بازدید | 17 پست

همش وسط دلم و زیر دندم درد میکنه دائم حالت تهوع دارم میل به هیچی ندارم جز نون خامه ای که هرروز میخورم بیحالم خستم۳ماهم پریودم  عقب افتاده(تا۴۰روزهم سابقه  داشتم)دوهفته پیش بی بی زدم منفی بود بااین حالتافقط بارداری اومدتوذهنم 

یعنی باردارم؟اگه حامله نباشم پس چرااینطوری شدم؟یعنی دلیلش چیه؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سه ماه پریود نشدید یعنی؟ برو ازمایش خون خب

سابقه داشتم خیلی اینجوری میشم

میرم دکتر چارتا قرص میده و میگه برو یه ازمایشی سونویی چیزی بخدا کلافه شدم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
روزه ی شک دار میگیری عزیزم؟برو ی آزمایش خون بده

بی بی زدم گفتم باشه چهارشنبه برم بدم

۳ ماه؟؟ بعد دکتر نرفتین برای درمان؟

خیلی رفتم میگن طبیعیه

2740
بعد هم اگه باردار نبودی برو درمان کن پریودیتو منظم کن  با پریود نا منظم امکان بارداری ضعیفه

الان دلم میخاد فقط حامله نباشم بقیش مهم نیست

سابقه داشتم خیلی اینجوری میشم میرم دکتر چارتا قرص میده و میگه برو یه ازمایشی سونویی چیزی بخدا کل ...

چرا یه مدل ال دی نمیخوری خیلی خوبه

بعدم‌دکتر خوب برو پلی کیستیک هرچی بمونه یخت تر میشه ولی الان که بری پیگیر بشی زودتر و راحت تر باردار میشی حتی دکترت خوب باشه همون یکی دوناه اول

دکتری بدو که سونو فولیکول کنه 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

وای منم پریودام اونجوری بودا، دوماه یبار سه ماه یبار، از دکتر و سونو هم خسته شده بودم، این حالت هات با تلقینه یا حامله ای، چن روز دیگه هم بیبی بزن امتحان کن، من با وجود پریودای کاملا نامنظم تو سه ماه باردار شدم، نگران هیچی نباش

چرا یه مدل ال دی نمیخوری خیلی خوبه بعدم‌دکتر خوب برو پلی کیستیک هرچی بمونه یخت تر میشه ولی الان که ...

قرص نمیخورم طبیعی جلوگیریم۴ساله

دکترم دکترای قدیم😕

وای منم پریودام اونجوری بودا، دوماه یبار سه ماه یبار، از دکتر و سونو هم خسته شده بودم، این حالت هات ...

اینطوری که بدترنگرانم کردی خواهر😐😂

نمیخام حامله باشم فقط

قرص نمیخورم طبیعی جلوگیریم۴ساله دکترم دکترای قدیم😕

ال دی برا حلوگیری نه

برای درمان یا کنترل پلی کیستیک

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ال دی برا حلوگیری نه برای درمان یا کنترل پلی کیستیک

تاحالانشنیده بودم

2706