2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه خطر نداره .منم هفته بیستمم .آنفولانزا گرفتم .۵ روزم قرنطینه بودم .الانم سرفه ولم نمیکنه .

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
نه خطر نداره .منم هفته بیستمم .آنفولانزا گرفتم .۵ روزم قرنطینه بودم .الانم سرفه ولم نمیکنه .

من فقط سرفه دارم و صدام میگیره ابریزش و این چیزا ندارم

نفسم هایلین💜
داروی خاصی میخوری؟

دیفین هیدارامین میخورم فقط

داروهای دیگه هم دادن خودم میبینم مشکل ندارم نمیخورم .میگم شاید بد باشه واسه بچه .اما دکترم گفته بخور حتما .

سفکسیم ۴۰۰ و آزیتروماسین

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2738

من برا سرفه ام دیفین هیدارامین میخورم.ولی از دکترت بپرس .سرخود چیزی نخور .میدونی که مادر باردار حتی شربت سرما خوردگی هم  نمیتونه بخوره . شیر عسل و آبجوش و عسل و لیمو و شلغم بخور