2737
2734
عنوان

17 روز بعد از امپول اچ سی جی

6744 بازدید | 39 پست

دوستان کسی بوده که بعد از 17 روز بی بی چک بذاره و جواب درست بگیره. من 17 روز میگذره بی بی چک گذاشتم یه هاله خیلی کمرنگ افتاده یعنی میشه باردار باشم. البته طول کشید تا خط معلوم شد خیلی نگرانم دارم دق میکنم کسی هست جواب بده خواهش می‌کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله چرا نباشه هزاران نفر با این امپولها نتیجه دیدن همیشه مثبت فکر کن 

ایشالا همش دعا می‌کنم که باشه. 4روز دیگه موعد پریودمه اما نمیدونم چی بشه... بی چک هم ک گذاشتم یکم طول کشید تا خط کمرنگ معلوم شد. ای خدااااا

2738
ایشالا همش دعا می‌کنم که باشه. 4روز دیگه موعد پریودمه اما نمیدونم چی بشه... بی چک هم ک گذاشتم یکم طو ...

صبور باش اگه اضافه وزن داری وزنت رو بیار پایین اینو میتونمدبهت توصیه کنم اگه تنبلی تخمدان داری شیرینی و قند مصرف نکن پیاده روی داشته باش انشالله که این ماه مامانی

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
صبور باش اگه اضافه وزن داری وزنت رو بیار پایین اینو میتونمدبهت توصیه کنم اگه تنبلی تخمدان داری شیرین ...

نه اضافه وزن ندارم. دکتر گفت تنبلی نداری ولی شاید تخمک ازاد نکنی ک بهم این امپولو داد

نه اضافه وزن ندارم. دکتر گفت تنبلی نداری ولی شاید تخمک ازاد نکنی ک بهم این امپولو داد

برات دعا میکنم اگه قابل باشم 😍😍😍😍😍

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2706