2737
2734
عنوان

هفته 12و4روز NT انجام دادم

1188 بازدید | 20 پست

سلام خانما من 12 هفته و 4 روز بودم ک NT انجام دادم گفتن دختر چقد ممکنه درست باشه ولی دکترم میگه هنوز قطعی نیس حالا نمیدونم چکار کنم ب نظرتون درسته یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ایشالله که صحیح و سالمه و اون جنسیتی که میخوای!!

حالا اگه دختر نباشه مثلا میخوای چه کنی اونوقت؟ اگه واسه سیسمونی میگی که هنوز زوده خانمی!!

به منم توی ان تی گفتن دختره 80% و در انومالی هم گفتن دختره

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2731

سونوی هفته ۱۲ به هیچ وجه قطعی نیست، مال من رو اشتباه گفتن، در اون هفته اندام‌جنسی دختر و پسر فقط یک زائده هست که بسیار شبیه هم هست و هیچ اندام جنسی دیگه ای که مشخصه باشه تشکیل نشده، به هیچ وجه به جنسیت سونو هفته ۱۲ اطمینان نکن

... و من به تو ایمان دارم...

زوده هنوز 

احتمال اشتباه زیاده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
سونوی هفته ۱۲ به هیچ وجه قطعی نیست، مال من رو اشتباه گفتن، در اون هفته اندام‌جنسی دختر و پسر فقط یک ...

از رو اندام جنسی ک حتما نمیگن از رو ستون فقرات و چیزا دیگ

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

بله درسته از نظریه nub هم گاهی استفاده میکنن. حتما بعد اون همه تجربه در سونو معیارهایی برای خودشون دارن

خدایا هزار مرتبه شکرت   

نه عزیزم از روی اندام جنسی فقط میگن، من اینقدر این مدت داستان داشتم و با انواع خطاهای سونوگرافی و آزمایشگاه مواجه شدم که حد نداره، هفته ۱۵ که رفتم سراغ دکتر سونو و بهش گفتم که اشتباه کردی( چون آزمایش cell free دادم و معلوم شد دختره) 

خودش برام تدضیح داد که چه جوری اشتباه کرده و از روی عکس هفته ۱۲ بهم نشون داد و فقط و فقط از روی اون زائده اعلام میکنن

... و من به تو ایمان دارم...

برا من ان تی گفت ۸۰ تا ۹۰ درصد دختره انومالی هم گفت دختره

برا خرید لباس صبر کردم انومالی برم بعد مطمئن شدم خرید کردم😍😍😍😍😍

خدایا به همه اونا که آرزوی مادر شدن دارن  یه نی نی ناز بده دخمل منم برام حفظ کن😍😍
بله درسته از نظریه nub هم گاهی استفاده میکنن. حتما بعد اون همه تجربه در سونو معیارهایی برای خودشون د ...

اره من تاحالا هر احتمالی دادن برا خودم و اشناها درست بوده اون احتمال کم خطام حتما بخاطر مهارت کم و دستگاهاشونه 

نه عزیزم از روی اندام جنسی فقط میگن، من اینقدر این مدت داستان داشتم و با انواع خطاهای سونوگرافی و آز ...

والا چی بگم خواهر حتما دقتش پایین بوده

بارداری اولم ک پرسیدم بمن گفت هفته ها اول بیشتر ازرو ستون فقرات و نظریه احتمالو میدیم البته درستم بود

2706