2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی دو روز خوابیده؟😥

اره من پسرم چهار روز تكون نخورده بود نگران بودم به دكترم پيام دادم گفت شايد خواب كه بودي تكون خوردي نفهميدي  اصلا نگران نشو شايد حالا يه پاشو دستشو تكون داده نفهميدي اينه ؟ فكر كردي اونه 

نترس عزيزم 

2728

جای حرکت نداره دیگه 

برو مرکز بهداشت صدا قلبشون گوش بده

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
تکون میخوره خیلی کم....😥

بابا خستس ميفهمي اگه خيلي خيلي نگراني برو پيش دكترت عزيزم چيزي نيست ني ني حالش خوبه چند وقت بعد مياد پيشش بهت ميگم نميزاره به خوابي واي با درد زايمان خيلي سخته من سه ماه پيش گذروندم ألانا فقط بخواب استراحت كن تا سه ماه خواب و خوراك نداريااااا نگران نباش بچه هات خوبن ! 

2738
بابا خستس ميفهمي اگه خيلي خيلي نگراني برو پيش دكترت عزيزم چيزي نيست ني ني حالش خوبه چند وقت بعد مياد ...

راست میگی...میدونم نگرانیم بی مورده

دعا کن این چند هفته باقیمونده هم برام به خوسگشی بگذره خیالم راحت شه

خدا نی نی تو حفظ کنه😍😘

راست میگی...میدونم نگرانیم بی مورده دعا کن این چند هفته باقیمونده هم برام به خوسگشی بگذره خیالم راح ...

ان شالله ان شالله خيالت راحت ني ني هاتو به سلامت بغل بگيري نترس خدا محافظشونه عزيزم ! ان شالله راحت زايمان كني ني ني هام سالم به دنيا بيان ! خدايي كه تا اينجاشو صحيح وسالم اورده مطمئن باش صحيح و سالم هم به دنيا مياره ! قربونت  واسه پسر منم دعا كن مرسي