2737
2734

من پسرم دو سالشه. گول زنک میخورد. خیلی هم اروم بود . الان یه هفته ای ازش گرفتیم خیلی بهانه گیر شده.

تجربه شما در این مورد چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر من تا 8 ماهگی خورد بعد خودش دور انداختش

برای بچه هام کلا دردسر از شیر گرفتن دارم فقط

به چیز دیگه ای وابسته نمیشن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
به نظرت کار بدی کردم ازش گرفتم؟ چون هی میفتاد زمین کثیف میشد دوباره میخورد

راستش پسر من هروقت نق میزنه میذارم تو دهنش که ساکت بشه🤕

شبها هم میخوابه اونو که میخوره

من فعلا نمیخوام ازش بگیرم البته میخواستم بگیرم اما پشیمون شدم چون اذیتم میکنه نق میزنه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
راستش پسر من هروقت نق میزنه میذارم تو دهنش که ساکت بشه🤕 شبها هم میخوابه اونو که میخوره من فعلا نم ...

منم همیشه دلم میخواست ازش بگیرم. ولی میدیدم خیلی نق میزنه دوباره بهش میدادم الان یه هفته ای هست که جدی جدی ازش گرفتم. ولی خیلی ناارومه. مثل اینه که گم کرده ای داره. غذاشم خوب نیست. قبلا با گول زنک خیلی خوش اخلاق بود 

منم همیشه دلم میخواست ازش بگیرم. ولی میدیدم خیلی نق میزنه دوباره بهش میدادم الان یه هفته ای هست که ج ...

عزیییزم😘

پسر منم همینطوریه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
به نظرت کار بدی کردم ازش گرفتم؟ چون هی میفتاد زمین کثیف میشد دوباره میخورد

من با دخترم با هم پارش کردیم از تراس انداختم پایین گفتم هاپو خورد.یکی دو بار بهونشو گرفت گفتم هاپو خورد  دیگه نخواست.شمام بنداز تو رودخونه یا چاهی.جایی که ببینه بفهمه

و
2706