2737
2734
عنوان

کیا با ivf بار دار شدن ؟؟

65 بازدید | 11 پست

دوستان من یه بار iui  کردم و جواب نگرفتم ، تازه فهمیدم که لوله های رحمی من بسته هست می شه لطف کنید بگین کیا لوله هاشون بسته بود یا اندرومتریوز داشتن و با ivf  جواب گرفتن ؟؟؟؟

منم دوبار آی یو آی کردم ولی جواب نگرفتم

پارسال آی وی اف کردم و دوقلو باردارشدم ک متاسفانه بیست هفتگی سقط کردم

من مشکل خاصی نداشتم فقط یکمی لوله هام پیچ در پیچ بود

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوبار آی یو آی کردم ولی جواب نگرفتم پارسال آی وی اف کردم و دوقلو باردارشدم ک متاسفانه بیست هفتگ ...

مگه بسته بودن یا پیچ در پیچ بودن لوله ها هم می تونه باعث سقط بشه ؟؟؟

2731
مگه بسته بودن یا پیچ در پیچ بودن لوله ها هم می تونه باعث سقط بشه ؟؟؟

نه نمیتونه باعث سقط بشه

یکی از جنینای من آنومالی بود ب خاطر همین دکتر دستور کاهش داد

ولی متاسفانه جنین سالمم هم سقط شد

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا

[QUOTE=115895721]نه نمیتونه باعث سقط بشه یکی از جنینای من آنومالی بود ب خاطر همین دکتر دستور کاهش داد ولی متاسفانه ...[/Q

آنو مالی یعنی چی ؟ 

من شنیدم اگر چند جنین انتقال داده بشه و هر دوش بگیره می تونین یکیشو از بین ببرید درسته ؟؟

[QUOTE=115895721]نه نمیتونه باعث سقط بشه یکی از جنینای من آنومالی بود ب خاطر همین دکتر دستور کاهش دا ...

آنومالی یعنی ناهنجاری

اره میشه کاهش داد این کارو بهش میگن ریداکشن

ولی ریسکش خیلی بالاست.چون آمپولی ک به قلب جنین میزنن ممکنه کیسه آبشو پاره کنه و درنتیجه بقیه جنین هاهم سقط بشه...

برای کاهش جنین آنومالی من دکترم یه بار ریداکشن کرد ولی جنینم از بین نرفت بنا بر این دوباره انجام داد ک باعث شد کیسه آبش پاره بشه

2738
شما چند سالتونه و مشکلتون چی بوده که به ivf  ختم شده ؟؟؟

۲۵ سالمه 

شوهرم اسپرمش خیلی ضعیف بود