2733
2734

موهای من فره،یکم خشک ونازکه،رنگ زیتونی زدم بهش رنگ قهوه ای داد اما قشنگ نیس به قرمزی میزنه،انتهای ساقه موهام یکم حنا از پارسال زدم به ساقه اش مونده،میخام سه صفر بذارم ولی اطلاعاتی ندارم ،ممنون میشم منو راهنمایی کنید 

عزیزم3صفرنارنجی اگه بزنی بدترمیشه رنگ حنافقط باریموپاک میشه ولی یه راه دیگه هم داری دکلره کن به پایه ...

ممنون از راهنماییت عزیز🌹

اما میدونی من موهام هم فره هم خیلی ضعیف ونازک هست کلن موهای فر بدیش اینه،منم گفتم جای دکلره ک قویه به جاش ۳صفر کنم آسیبش کم باشه ،نمیدونم والا خودمم موندم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنماییت عزیز🌹 اما میدونی من موهام هم فره هم خیلی ضعیف ونازک هست کلن موهای فر بدیش اینه، ...

چون حنا داره بازنمیشه قرمزمیشه خب بیا تودکلرت روغن ارگان یازیتون بریز وشکر.ونرم کننده نمیسوزه 

2728
چون حنا داره بازنمیشه قرمزمیشه خب بیا تودکلرت روغن ارگان یازیتون بریز وشکر.ونرم کننده نمیسوزه 

آخر جمله اتو متوجه نشدم🤔میشه داخل رنگم ۳صفرو بریزم؟رنگایی با تن زیتونی و دودوی۵

نه 3صفرنزن خودش قرمزه 3صفربزاری بعد45دقیقه میشه عسلی ولی دودی وزیتونی5بزارخوبه

آخه یجا خوندم که نوشته بود داخل ۳صفر یک قاشق چایی خوری پودر دکلره هم ریخته بوده بعد رنگ کرده،دیگه قرمز و بدرنگ نشده🤔

الان من موهامو ۳صفر کنم بعد۴۵ دقیقه بشورم بعد رنگ پایه ۵ همون زیتونی بذارم درسته؟بعد هربار شستن موهام بدرنگ نمیشه؟

2738
دکو کرم خودم میتونم بذارم؟

میگم اینو بذارم شاید تکه های حنامو ببره🤔🤔

راستی یه سوال،من اینبار که موهامو رنگ کردم تو رنگم که ترکیب زیتونی ۵ دودی ۶ بود یه بند ۳صفر ریختم،ولی نمیدونم چرا به قرمزی میزنه ساقه هام تو نور،واسه چیه علتش؟؟؟؟☹

3صفربیخیال.دکوکرم هم بایدیکی بزاره برات 

پس چیکار کنم؟دکلره که به موهام اصلن نمیسازه🤔

کرم دکلره همون دکو کرمه؟؟؟؟؟

سخته مگه؟خودم نمیتونم بذارم؟سه صفرو میتونم این نمیشه🤔

2706