2733
2734
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست

حالا برعکس اینو دوس پسرم با هکارش داره این مشکلو خانمه تل و واتساپ عکس و پ میفرسته بعد اخرش میگه وایی ببخشید اقای فلانی اشتباه شد میخاستم واسه کسی دیگه بفرستم هربارم میدونه من باهاشم این کارو میکنه عمدن چون ساعت کاریم تموم میشه پنشنبه میرم محل کارش سوئیچو میگیرم ازش میشینم داخل ماشینش تا اونم کارش تموم شه باهم بریم بیرون هفته پیش یه عکس با دوستاش انداخته بود شمال برا تابستون بود همشون با تاپ و شلوارک بعد زیرش نوشت عشقم ببین من از همه خوش اندامترم بعد زود پ داد وای ببخشید باز اشتباه شد من ساکت شدم دوستم سریع شمارشو گرفت اسپیکر گذاشت بهش گفت خانم فلانی اگه یبار دیگه از این اشتباها کنی از قسمتم پرتت میکنم بیرون به همین راحتی که شما پ اشتباهی برامن میفرستی خانمه مطلقس تو قسمت دوستم کار میکنه دوستم مدیر یه قسمته اون خانمم اونجا کار میکنه .حالا میگه از شنبه مرخصی گرفته هوز نیومده گفتم بدرک بره دیگه نیاد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
اره بجای عکس میگم پیام چطوره؟  

خوبه همینو براش بفرست بعدم دیگه هرچی داد که منظوری ندارمو اینا اصلا جوابشو نده سلام کرد ج نده خودش کم کم دبگه‌نمیفرسته هیچی

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شرمنده یعنی چی اول جمله نوشتید؟ اون باید شرمنده باشه بزنید با نهایت احترامی که براتون قائلم درخو ...

این خوب شد؟ 

آقای....  با نهایت احترامی ک براتون قائلم اما من مناسبتی نمیبینم توی این عکس که برام فرستادین، ضمن اینکه خانوادم ببینن حساس میشن و ناراحت ، ممنون میشم برام  پیام شخصی نفرستید

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
2728

ولی با تجربه ای ک من دارم اگه خیلی مودبانه و محکم و با احترام بهش بگی ک اصلا نمیتونی حتی در حد دردل باهاش صحبت کنی به خاطر پایبندی به اخلاقیات ولت میکنه ،مگه اینکه زوم کرده باشه روت 

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
وای این دیگ کی بوده یاخدا

کلا همه برنامه ها بلاکش کرده به همکارای اقا پ میده اونام مردن همشون بهم میگن این چیزارو میگه شده سوژه همکارا صبا میان میگن پ اشتباهی برای کی اومده دیشب خخخخخخ اشغال عمدن عکسای بیحجاب میفرسته. اونجام کسی باهاش نمیپره میگن فقط رئیسمون یه دکترس اون گاهی باهاش بگو بخند میکنه بقیه محلش نمیدن گاهی دستش میندازن

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

یعنی صدنفرم بهت بگن اینو ننویس بازم کار خودتو میکنی

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
کلا همه برنامه ها بلاکش کرده به همکارای اقا پ میده اونام مردن همشون بهم میگن این چیزارو میگه شده سوژ ...

براش فرستادم 

یاخدا استرس گرفتم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
همش به خاطر اینه ک یسری خانم ضعیف پیدا میشن پا میدن بهشون اینام فک میکنن همه همینجورن😐😐😐

واقعا فک میکنه الان شاخه پیری اسکول

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
براش فرستادم  یاخدا استرس گرفتم

جواب داد لایک کن

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

بگو اشنًتباه نکن 

زندگی این نیس 

زندگی سیفونیه ک الان روت میکشم و  بلاکت میکنم ک دگ با وجود زن و بچه نخوای قلب ی خانم متاهلو جذب کنی عنونه😒

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️

فقط اونجاش که بهش گفتی اشکالی نداره قصد بدی که ندارین پیام میدین😐😐😐😐😐😐

شما خودتم بدت نمیاد وگرنه این چیه بهش گفتی معلومه پیام میده

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706