2737
2734
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست
اره میدونه بچمم دیده میگم بنظرت بهش بگم منظورت چیه ازین عکسی ک فریتادی اقای فلانی

به نظرم باهاش محکم حرف بزن نترس هیچی نمیشه .منم شاغلم تادلت بخواد از این تجربه ها دارم حتی بدترش ولی همیشه محکم برخورد کردم .بهش بگو همسرم ناراحت میشه لطفا تکرار نکنید .

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همکار منم یه آقایی که داره چند ماه دیگه بازنشست میشه. کلا صمیمی میگیره و هی تو چت پیام میده. صبحی میگه دلم گرفته کسی احوالمو نمیپرسه. منم گفتم خب احوالتون؟ میگه کمرم درد میکنه. گفتم خب دکتر برید. هی حرف زده اخرش میگه دستتون درد نکنه حرف زدم کمرم بهتر شد.    

نه عزیزم  نظر من کاملا برعکس شماست... وقتی همسرت میشناستت و داره تیپ زدن و رفتار و ذاتتو میشناس ...

ببین بعضی مردا همین جوری دنبال بهانه ان .اگه بهشون بگی یک مرد بهم پیام داده ممکنه هرچیزی اتفاق بیفته و به جای اینکه بهتر شه بد تر میشه و رسوایی میشه .من به شوهرم تا بتونم نمیگمو خودم هرجور شده حلش میکنم چون خیلی حساسه رو این مسایل

کاربر قدیمی. خواننده خاموش خیلی قدیمی.خدایا چرا آشغالاتو زمین ریختی😢😢
2728
خب بنویس اقای فلانی من متاهلم و متعهد.صلاح نمیدونم از این عکسا بفرستید

بنظرت بگم منظورتون چیه ازین عکس اخه مناسبتی توش نمیبینم ک برای من بفرستین

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
دقیقا منم حس کردم این دلیلی هست برای بهتر شدن روابط ... چه حس خوبی تو دلمون افتاد    

آره عزیز  ممنون از انرژی مثبتت .ان شاا... همین باعث بشه رابطشون خوب بشه .  

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .
2740
نه چرا بگه مجبورشدم جواب نده کلا و اگه شدبگو کلا من مخالف ارتباطهای هرجور پیش وپا افتاده هم باشم وهم ...

دقیقا منم‌میخواستم همینو تایپ کنم  .... چرا باید بگه مجبور شدم همسرم دید...یعنی خودم مشکلی ندارم  ولی همسرم مجبورم کرد.‌‌..‌ بعضیها راهکار میدن

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

اگر داداش داری شماره ای آقا رو بده بهش زنگ بزنه بگه من همسرشم شما کی هستی که داری به زن من پیام میدی خیلی جدی و عصبانی هم حرف بزنه که حساب کار دستش بیاد

اینجوری هم ی نفر از خانوادتو در جریان گذاشتی و میدونن شما کاری نکردی هم اون آدم میترسه و میشینه سرجاش و برا کارتونم ان شالله مشکلی پیش نمیاد

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏

کلا راه درازی در پیش داری😁😁😁

تا به هدفش نرسه ول نمیکنه،حالا باز خوبه تحت نظارت مستقیمش نیستی

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706