2737
2734
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلاکش کن هروقت پرسید بگو همسرم دید ناراحت شد مجبور شدم بلاکتون کنم

نه چرا بگه مجبورشدم جواب نده کلا و اگه شدبگو کلا من مخالف ارتباطهای هرجور پیش وپا افتاده هم باشم وهمسرمم همیشه درجریان کارای من هست حتی پیام یا زنگ

2728
باشوهرم قهرم اذیتم میکنه همه فامیلامگ هم از مشکلاتمون باخبرن مسخرم میکنن عمس عاشقانه بذارم😐

چرا مسخره کنن ؟ به نظر من اینجوری هم رابطت با همسرت بهتر میشه هم فامیلتون فک میکنن زندگیتون خوب شده .از کجا میدونی شاید سبب خیر شد .

بگم زبونم میسوزه ،نگم جیگرم .
به نظرم اصلا سین نکنه ... خودش حالیش میشه

من شهرداری کار میکردم این مورد رو داشتم با اینکه محجبه هستم 

اینا روانی هستن سادیسم دارم به یه شکل دیگه اذیت میکنن

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
امسال کارم دستش گیره برای انتقالیم برای هرچی و میترسم لج کنه  جوابشو اصلا نمیدم فقط مشکلم این ...

همه چی دست خداست. اگه فکر کنی کارت دست اون آقا گیره ... خدا واقعا کارتو به همون آقا میندازه ... کارو خوبه خدا درست کنه ... توکل کن به خدا 

2740
همه چیزو نباید به همسر گفت همسر کم کم بد دل میشه .وقتی میتونی خودت حل کنی به همسرت نگو

نه عزیزم  نظر من کاملا برعکس شماست... وقتی همسرت میشناستت و داره تیپ زدن و رفتار و ذاتتو میشناسه چرا باید بددل بشه؟ ... اونم جامعه و مشکلاتشو میشناسه بددلی  برای مردی هست که  کلا بددله ... نه بنطر من نگفتن یک جور پنهان کاری و ...محسوب میشه چه از جانب مرد چ زن  فرقی نداره...

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

یعنی تو یه خونه با هم قهرین ؟ 

اگر دوست داشتین بگین . 

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
چرا مسخره کنن ؟ به نظر من اینجوری هم رابطت با همسرت بهتر میشه هم فامیلتون فک میکنن زندگیتون خوب شده ...

دقیقا منم حس کردم این دلیلی هست برای بهتر شدن روابط ... چه حس خوبی تو دلمون افتاد  

امسال کارم دستش گیره برای انتقالیم برای هرچی و میترسم لج کنه  جوابشو اصلا نمیدم فقط مشکلم این ...

اکانتتو پاک کن با اون شماره دیگه نصب نکن .سعی کن تماساشم زیاد ج ندی هربارم پرسید بگو خطم با هسمرم مشترکه هردو استفاده میکنیم و واتساپمم شوهرم نصب کرده بود الان نیازش نداشت خودش حذف کرد تا بفهمه همه چی دست شوهرته بترسه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706