2737
2734
عنوان

رییس اداره الکی پیام میده بمن +عکسی ک الان فرستاده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 212 پست
رییسمه هرکی بود صدبار بلاک شده یود ولی ازش میترسم

شما داری برا صلاح زندگیت این کارو میکنی خدا کنارته و از نیتت خبر داره نترس بلاکش کن هیچ کاری نمیتونه بکنه کارتو به خدا بسپار نه بنده هاش

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پست بالامو بخون شوهرم ی عوضی هست 

حرفمو پس میگیرم به شوهرت نگو😐

ولی خودت مدیریت کن 

کلا شمارتو عوض کن 

نزار پرو بشه 

بهش بفهمون که حریم داری 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2731
شما داری برا صلاح زندگیت این کارو میکنی خدا کنارته و از نیتت خبر داره نترس بلاکش کن هیچ کاری نمیتونه ...

امسال کارم دستش گیره برای انتقالیم

برای هرچی و میترسم لج کنه 

جوابشو اصلا نمیدم فقط مشکلم اینه ک روی مخمه

اونجوری بیشتر میتونه بره روی مخم

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂

این قسمت ریسس روانی 

جواب نده 

یه پروفایل عاشقانه یا عکس همسرت رو بذار

وضعیت هم بذار 

مرد من تمام زندگیم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738

یه مدت تلگرام و واتساپت رو پاک کن اگر میتونی.اگر ازت چیزی پرسید بگو همسرم پیامتون رو دیده شاکی شده و منم مجبور شدم یه مدت پاک کنم تل و واتساپم رو.و بگو ببهشید میدونم منظوری ندارین اما لطفا پیام ندین.زندگیم هراب میشه.متشکررر

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

من رییسم صدام میزد به بهانه های مختلف

میرفتم پیشش یهو دستمو میگرفت و .....

کلا اعصاب خورد کنن

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
این قسمت ریسس روانی  جواب نده  یه پروفایل عاشقانه یا عکس همسرت رو بذار وضعیت هم بذار&nb ...

باشوهرم قهرم اذیتم میکنه همه فامیلامگ هم از مشکلاتمون باخبرن مسخرم میکنن عمس عاشقانه بذارم😐

جمع تون جمع بود، گلتون کمع بود😂
به همسرت نگفتی؟   من اول از همه هرچی باشه به همسرم میگم  نمیام اینجا از کسی بپرسم که ...

همه چیزو نباید به همسر گفت همسر کم کم بد دل میشه .وقتی میتونی خودت حل کنی به همسرت نگو

کاربر قدیمی. خواننده خاموش خیلی قدیمی.خدایا چرا آشغالاتو زمین ریختی😢😢
2706