2733
2739
عنوان

از مامانم متنفرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 79 پست
هم رشته ایم ببین حقوق براش شغل هست  فقط وکالت نیست من خیلی میشناسم تو این رشته تلاش میخواد

این رشته رو فقط بایددنبال کنی بازار کار خوبی داره کلی استخدامی دادگاه ومشاوران حقوقی داره

الهم صل علی محمد وال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باغریبه مشکل داشته باشی خیلی بهتره تابامادرت کسی که همیشه پیشته و تااخرعمر مادرته نمیتونی ولش ...

دقیقا 

باهاتون موافقم 

فقط مونده که از پیشش بره و یا با پدرش یا مجردی زندگی کنه

چرا؟ چون مرد نداره احتمالا به اونا تکیه کرده. اره؟ 

زمانی هم که بابام بود من فقط دعوا داشتن یادمه

بابام فوق العاده مهربون و دست و دل باز

اما مشکل جنون داشت دوره ای

مامانم یه شب ولش کرد بیمارستان دیگه باهاش زندگی نکرد

تکیه گاه نیستن که ... خوره زندگی هستن

2731
عزیزم منم خواستگار زیاد داشتم ولی عده ای شون تا میفهمیدن بچه طلاقم میرفتن چه موقعیتای خوبی هم بودن و ...

خانمي چقدر قشنگ تجربه ات رو در اختيارش گذاشتي

إن شاالله از ايني كه الان هستي هم خوشبخت تر بشي ☘️🙏💖☘️💖☘️🌺🌺

واقعا پناه بردن به خود خدا 

امن ترين و مطمئن ترين راه حله 

من همسرم توي محل كارم توسط مديرمون پيش من و بقيه تحقير شد 

خيلي دلمون شكست 

از خدا خواستم همسرم رو سربلند كنه 

كمتر از چند ماه همسرم صاحب شغلي شد كه الان ميليونها تومن از مديرمون بيشتر حقوق ميگيره

و الان اون مدير اين موضوع رو ميدونه و شرمنده اس

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

اول اینکه نباید پته ی مادرتو بریزی رو آب،،پس فردا اشتباهی ازت سربزنه میگن توهم دختر همون مادری،،دوم اینکه تودختری ووظیفته لباس زیراشو بشوری و بذاری تو کمدش،،مطمعن باش خداهم خوشش میادیه پسرشاهزاده نصیبت میکنه،،با خودت کناربیا اول،،بعد با مادرت که درنبود پدر ازت رو سرت سایه بونه،،،گیرم هیچ کاری بلدنیست ولی توروکه بزرگ کرده،،پس فردا میبینی چقدسخته

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭

منم مادرم رو خیلی دوست ندارم ....اگر بگم ویژگی‌هاش رو به خدا قسم شما هم متنفر ميشيد اما در ظاهر باهاش خوبم ...چی بگم آخه ...یک اخلاق بدش اینه که ....ولش کن بابا ..پشیمون شدم ...خدایا خودت شاهدی

2740
چرا؟ چون مرد نداره احتمالا به اونا تکیه کرده. اره؟ 

بیچاره چاره  ای نداره تو این مملکت گرگ صفت بی پشتوانه  ،باید از آینده بترسه، شوهر آینده شما ،خرج رو میده ،ببخشید که رک گفتم ،محبت کن بهش  دلگرم بشه بهت ،تو کشور ما یه زن تنها ،تو زندگیش باید خیلی محکم باشه

خانمي چقدر قشنگ تجربه ات رو در اختيارش گذاشتي إن شاالله از ايني كه الان هستي هم خوشبخت تر بشي ☘️🙏...

عزیزم شما هم چ دعای قشنگی در حقم کردی ان شاالله تمام دعا ها و خوش قلبی ها به خودت برگرده عزیزم😍😍😍❤❤ممنونم از لطفت ...دقیقا وقتی از ته قلبمون ب خدا توکل کنیم خودش دستمونو میگیره و بلندمون میکنه....و اون کسی که باعث شد همسرتون وضعش بهتر شه مطمئنا خدایی بوده که بهش توکل کردید...ان شالله شمام همیشه خوش باشید در کنار همسرتون دوست خوش قلبم❤❤😘

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اول اینکه نباید پته ی مادرتو بریزی رو آب،،پس فردا اشتباهی ازت سربزنه میگن توهم دختر همون مادری،،دوم ...

فکر نکنم شستن لباس زیر مادر وظیفه باشه باید بگی از سر محبت این کار انجام بده.بهتره به جای امر کردن کاری محبت کردن اول یاد بدی دوست عزیز

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اول اینکه نباید پته ی مادرتو بریزی رو آب،،پس فردا اشتباهی ازت سربزنه میگن توهم دختر همون مادری،،دوم ...

اصلا اصلا مهرو محبت رو نمیفهمه!

عید و ..  موقع روبوسی خودشو عقب میکشه 

رفتارای خاصی داره خیلی خاص...

این کارایی ک گفتید ریز و جزیی هست ولی میندازه ماشین میشوره یعنی خودشم نمیشوره

خلاصه تو دوزخ بدی هستم

نمیخوام نصیحتت کنم...

مامان منم تقریبا تو همین مایه هاست ولی خیلی شدیدتر...

یک کمد لباس داره ولی همیشه لباسهای کهنه و پاره... لباس زیر که اصلا نگوووو

همیشه افسرده بود... وسواس داشت من تا دیپلمم توی کابینتامون رو ندیده بودم!!! حق نداشتیم درشو باز کنیم!!! 16 سال!!! 

ولی خیلی دوسش دارم، عاشقشم.... عاشقشم

دست خودش نبود... به هرحال اینجوریه... من خودمو نجات دادم و شش ماه یه بار میرم خونه... یه شهر دیگه ام ولی هروز تلفنی حرف میزنبم. 

واقعا دیگه اعصابم نمیکشه....

گلبرگ جون تو هم بگووو

مامان من بخاطر عشق و هوسش ما رو تو اوج بچگی ول کرد و رفت حتی تا ۴ سال سراغی از بچه کوچیکش نگرفت بعدشم ک اومد و دیدیمش گفت نیاین خونه ی من شوهرم خوشش نمیاد الانم که ۲۰ و خورده سال میگذره هنوزم منو خواهرمو دوس نداره😓و بهمون کم محلی میکنه همیشه حتی استراحت مطلق بودم نیومد کمکم یا گفت ب درک مرد هم که بمیره مگه من نوکرشم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
بیچاره چاره  ای نداره تو این مملکت گرگ صفت بی پشتوانه  ،باید از آینده بترسه، شوهر آینده شم ...

مشکل مالی نداره یعنی ندارن

حقوق بگیره ...

وام و .. میگیره کمک برادراش میکنه 

ولی ببینیش فکر میکنی نظافت چیه

رنگ موهاش از همه بدتر

سفید و قروقاطی اصن نمیدونم چه رنگی هست

پول خرج نمیکنه 

اگر مشکل مالی بود من چیزی نمیگفتم

2706