2733
2739
عنوان

از مامانم متنفرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 79 پست

اسی حتما برو مشاوره 

سعی کن برا خودت زندگی کنی خودت رو درگیر مادرت نکن 

کاراش و حرفاش رو توجه نکن 

اونم یه زندگی عادی نداشته 

منم با مادرم مشکل داشتم شرایطم مثل شما بود درکت میکنم فقط فرقم باهت این بود که تو خدا رو شکر پدر داری من تو سن کم با یه بچه طلاق گرفتم برگشتم خونه پدرم که فوت شده بود. مادرم اصلا نمیخواست منو قبول کنه . پدرم پولدار بود ولی خیلی بعد مرگش سختی کشیدم 

اسی انگار راجع به من حرف زدی منم شرایطم دقیقا مثه توئه فقط پدر ومادر من بعد ازدواج من از هم جدا شد ...

خب خانواده شوهرت بعدش به تو چیزی نمیگفتن؟؟ تیکه ای چیزی؟؟ اخه منم مامان بابام باهم مشکل دارن..فک کنم اونام منتظرن من عروس شم ک جدا شن

خودت رو دوست داشته باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خانواده شوهرت بعدش به تو چیزی نمیگفتن؟؟ تیکه ای چیزی؟؟ اخه منم مامان بابام باهم مشکل دارن..فک کنم ...

نه خیلی بی سروصدا جدا شدن حتی الان خیلیها نمیدونن که اینا جدا شدن

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
2731

ماشالا بزرگی اگ تو این دوسال میرفتی ارایشگری میتونستی خودت مغازه باز کنی برو فروشندگی هم پولش خوبه هم ساعت های کاریش با خیلی هام صحبت میکنی ی کیس خوبم بیاد سراغت قرار نیس ک از اول دکتر مهندس بشی

هلن ۷۸سابقم ریا نشه