2733
2739
عنوان

کاشت مو

95 بازدید | 16 پست

موهام خیلی ریخته خودم سنی ندارم دمتر خوب اگه میشناسین واسه کاشت مو معرفی کنین 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
.
0
0%
.
1
100%

همسر من 4 ماه و نیم پیش بعد یه عالمه سرچ و جستجو رفت کلینیک تهران کاشت.

با روش ترکیبی. الانم موهاش در حال رشده و خداییش خیلی خوب درومده

ولی خیلی دردسر داره

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من 4 ماه و نیم پیش بعد یه عالمه سرچ و جستجو رفت کلینیک تهران کاشت. با روش ترکیبی. الانم موهاش ...

چقدهزینه کردن؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2728
چقدهزینه کردن؟

خود عملش 8 و نیم شد.

ولی دارو هاش خیلی هزینه بره. 

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
۴ماه پیش میشه قبل از محرم؟ 

3 مرداد. 5 ماه پیش میشه دیگه

2740
نه میخواستم باوهمسر خودم مقایسه کنم برای همسر شما چند سانت تقربیا رشد داشته تا الان

رشد جلوی سرش خیلی بهتره. از یه ماه و نیم پیش یه دفعه بیشترم شدم.

الان حدود 3 سانت شده

تفففففف توو حشون

واقعا.

حالا خود عمل و آدم میگه باشه بابا پولشو میدم. لا مصب اندازه عمل هزینه جانبی واست می تراشن

2706