2733
2739

بستگی داره تو چه مرحله ای بفهمن. داروها فقط روند پیشرفت بیماری رو کند میکنه. بالاخره پیش میره این بیماری 

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان دارو داره که بدتر نشن پس تاابد زندگی میکنن دخترعموم داشت درضمن بهترین و موثرترین دارو ژل رویاله ...

خدا رو شکر 

عادیه الان می‌تونه کار کنه کارای خونش و یا باید استراحت کنه 

چند سال از آن اسش میگذره

2740

بعضیاهیچ مشکل خاص ندارن و خیلی خفیفه 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

کسی که ام اس داره بستگی به شدت و ضعف پلاکهای موجود در بدنش داره، اگر به موقع پیگیری کنه در همون حد میمونه و داروهایی هست که تا زمانیکه مصرف میکنن علائم مشکل رو محو میکنه، ولی اگر قطع شه مشکل خودش رو نشون میده ولی کلا تا جاییکه میدونم به دوران قبل از ام اس برنمیگرده، البته چیز وحشتناکی نیست اگر باهاش آشنایی داشته باشی اگر کنترل باشعمثل آدمی که بدنش به ماده ای حساسیت داره و این حساسیت تا آخر عمرش باهاش، حالا یه موقع شدیدتر یه موقع ضعیف تر

خدا رو شکر  عادیه الان می‌تونه کار کنه کارای خونش و یا باید استراحت کنه  چند سال از آن ا ...

خیلی ساله فک کنم ۷ سال اره دیگه کلا عادیه کسی نمیدونه تاخودش نگه بگو ژل رویال بخره اصلش شوهرم خودش توکار عسل و ژل رویاله درمان میکنه و خیالش راحت میشه

تورو خدا اونایی که ام اس دارید ایا خستگی مفرط داشتید؟ چرا درمان نمیشم هر دکتری یه چیز میگه یکی میگه کم‌خونی اون یکی میگه افسرده ای ولی من خسته ام جسمم ضعیف شده نمیوونم چمه

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
خدا رو شکر  عادیه الان می‌تونه کار کنه کارای خونش و یا باید استراحت کنه  چند سال از آن ا ...

معمولا اگ چن سال اول اوکی باشه بیماریش ، دیگ احتمال پیشرفتش بعدها  کمه

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2706