2733
2734
عنوان

دیگه کم آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 65 پست

غافل از اینکه حالا حالاها باید منتظر میموندم...خلاصه بگم شیش سال نازایی...پیش هر دکتری که گفتن خوبه رفتم...نوبت دو سه ماهه میگرفتم...امپولای گرون میزدم...داروی عطاری هم میخوردم ولی بی فایده

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاترکمک کن منم لاغر شم تاعیددامصات  خوندم الااان

عزیزم بیا تایپک بامداد خمار و صفحه خودشو بخون و طبق برنامش رژیم بگیر سختتم نیست خیلیام هستن کمکت میکنن و نتیجه گرفتن 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
پس همه راهها رو نرفتی! نمیدونم کدوم شهری و اونجا که هستی مرکز ناباروری داره یانه حتما برو ای یو ای ...

دیگه اینقد ناامید شدم دلم نمیخواد برم دکتر

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731
پس همه راهها رو نرفتی! نمیدونم کدوم شهری و اونجا که هستی مرکز ناباروری داره یانه حتما برو ای یو ای ...

اره،بیمارستان صارم تهرانم عالیه،یکم هزینه هاش سنگینه ولی جواب میگیرن اکثرا،یاهمون مرکز رویان

بیمارستان صارم برو،ناامیدی خودش بدترین چیزه،اونم بعده شس سال!!!!!!

مشهد زندگی میکنم گلم

غافل از اینکه حالا حالاها باید منتظر میموندم...خلاصه بگم شیش سال نازایی...پیش هر دکتری که گفتن خوبه ...

خب

2738

عزیزم امید و ارم به آرزوت برسی و به این زودی مادر شی درکت میکنم دقیقا منم همین مشکل رو دارم

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

هر کی میرفت کربلا و مشهد واسم نیت میکرد و لباس میآورد یه چمدون پر لباس نی نی داشتم... ولی امید نداشتم نی نی بیاد تا تنش کنم...تا اینکه رفتم دکتر وقتش خیلی سخت گیرم اومدمیرفتم التماس منشی تا بهم وقت بده..دکتر بهم رژیم داد و سه دوره مصرف لتروزول...بعد از سه دوره هم گفت اگه باردار نشدی بیا واسه آی یو آی....تا اینکه خدا خاست و ماه سوم تو اوج نا امیدی یه هفته قبل از پری بی بی زدم و مثبت شد

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
یه چیزی میگم شاید مسخره ات بیاد.درمورد قانون جذب و فکر مثبت و بارداری با قانون جذب یعنی از طریق افکا ...

اگه در مورد اتصال به خدا و کائنات شنیده باشید

این کارو هم انجام دادم یه مدت

هر کی میرفت کربلا و مشهد واسم نیت میکرد و لباس میآورد یه چمدون پر لباس نی نی داشتم... ولی امید نداشت ...

خدا واست نگهش داره مارو هم دعا کن

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
هر کی میرفت کربلا و مشهد واسم نیت میکرد و لباس میآورد یه چمدون پر لباس نی نی داشتم... ولی امید نداشت ...

خداروشکر گلم 

ان شاءالله خدا پسر تو برات حفظ کنه 

منم پارسال ۹۲ کیلو بودم خودمو به ۷۷ رسوندم 

و انواع قرص و آمپول لتروزولم خیلی خوردم 

اما کی قسمتم میشه خدا خودش میدونه ..

2706