2737
2734

من قراره فیکس بذارم‌

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنو ب اون مرحله نرسیدم :/

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2728
نه من پشت دندونام فیکس دارم

اذیت نمیشی؟ میتونی نخ دندون بکشی؟ هزینه ی فیکس چه قدر شد؟

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

بچه ها من ۸۳۰۰هزینه ارتودنسیم شد که با حساب ماهی ۴۰۰ اسفند تمام میشه

به نظرتون اگر ارتودنسیم بیشتر طول بکشه باز باید پول بدم ماهیانه؟؟؟

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
یه قالب شفاف مثل دندون مصنوعی میگی؟

آره

من واسم گذاشته دكترم

خيلييي بده

اذيتم

نه ميتونم حرف بزنم نه ميتونم آب دهنمو قورت بدم

آب دهنم جمع ميشه تو اونا

2738
هنو ب اون مرحله نرسیدم :/

چند وقته ارتودنسی کردی؟؟

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400
۳ سال پیش حدود ۴۰۰ تومن نخ دندون هم میتونم بکشم. و اذیت هم نیستم

۳ ساله داریشون؟ کی برمیدارنش؟

آره من واسم گذاشته دكترم خيلييي بده اذيتم نه ميتونم حرف بزنم نه ميتونم آب دهنمو قورت بدم آب دهن ...

اره خیلی سخته منم ۱۰ سال پیش ارتو دنسی کردم واسم گذاشت یه مدت نگه داشتم دیگه نتونستم بیخیال شدم☺

من واقعا حس ميكنم ميخوام بالا بيارم با اين قالب شفاف اصلا نميتونم حرف بزنم س و ش رو نميتونم اصلا بگ ...

چند روزه گذاشتی شاید بعدش عادت کنی

2706