2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی به این فکر میکنم تو سن ۵ و۶ سالگی چه خطری از بیخ گوشم رد شد و من نفهمیدم واقعا هزار مرتبه خدارو ...

😞😞😞. من تو 6 سالگی با یه ماشین تصادف کردم یه میله نازک کنار چشمم و سوراخ کرد با رگ اصلی چشمم مماس شده بود یعنی ممکن بود الان کور کور باشم. خیلی خیلی مدیون خداییم ماها

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

@red_cherrry     اولش درس خوندم حسابی بهترین دانشگاه قبول شدم و بهترین رشته اونجا یه همکلاسی پسر داشتم که خیلی ساده می پوشید فکر کردم مثل  خودمونه وضع مالیش و عاشق هم شدیم بعد که ازم خواستگاری کرد فهمیدم که اونجوری نبود که فکر میکردم  بعدم که باهم ازدواج کردیم 

@joliedame    

2728

همه یه نکته بد از خودشون گفتن

هیشکی نکات خوبشو نمیگه

همیشه نصفه خالی لیوانو میبینیم

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد
من تا نزدیک بک سالگی انگار میشنیدم مامانم میگه تا اونموقع همچی عالی بود بعد میگه تازه یک سالگی بردم ...

حرف زدنت معمولیه?

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
کم کتری تیروئید دارم

منم ۷ساله دارم ولی بنظرم هیچ مشکلی نیس

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
خیلی سوسولم اماهمه فک میکنن خیلی محجبم

مگه به هم ربط داره!!!

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیاه، سه رنگ مختلف تو فرش،.... و باید تعدادش فرد باشه! کلی هم براش قوانین تو ذهنم دارم، خواهرم مسخره م می کنه می گه تو باید بستری بشی

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
اگه با عذرخواهی حل میشد تا الان هزار بار معذرت خواهی میکردم

هر چی بوده ناخواسته بوده خدا میدونه که شما منظوری نداشتی

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞
2706