2733
2734
با حقوق بالا ۱۰ تومن ک نمیشه لاکچری زندگی کرد لاکجری ها واسه اوناییه که هوامیمای خصوصی دارن 🤗 ولی ...

اره واقعا.شریک همسر من با یه سوپر مارکت اشتراک داره ماهیانه خریداش از اون فروشگاه فقط حول وحوش ۱۲ تومنه.بعد همسرم و ۴ نفر دیگه رو شام دعوت کرده بود پولش شد نزدیک ۳ تومن

شغل شوهرم ازاده یماه میبینی س تومن درمیاره ی ماه میبینی ۳۰  تومن درمیاره مشخص نیست اما ن لاکچری نیستیم چون هدف داریم اول خونه بود بعد وسایل خونه بود بعد پس انداز الانم ماشینه هدفمون بعدش ایشالا ی ویلای نقلی بعدش دوباره بزرگ کردن خونهامون کلا همش درحال جمع کردن هستیمو خب نیازهای اولیه زندگی رو برطرف میکنیم خوب میخوریم خوب میپوشیم فقط بیرون ماهی دو س بار غذا میخوریم مسافرتم‌ک دوبار شاید اونم داخلی ن خارجی چون شوهرم با زحمت پول درمیاره قدر پولو میدونیم وگرن به شوهرم بود ی شبه پولا ته میکشید

محکم بشین دلم این دور اخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دو سه ماهه همه بانکا کمتر شده سالی نهایت ۲۰ درصد.موسسات رو نمیدونم

راستش من هم بانک های دولتی رونمیدونم

اماموسسات قبلااینجورمیدادن

همین الان هم یه عده ایشون مثل همین نورسودش ازهمه جابیشتره

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2728
خانومایی که جواب دادین فقط همسرتون ۱۰تومن میگیرن؟مگه چیکاره هستن؟توروخدا جواب بدین سواله واسم

یعنی ۱۰ تومن عجیبه؟

خیلیا درآمدای خیلی بالاتری دارن.پزشکا،دندونپزشکا،خیلی از وکلا،کارمندای وزارت نیرو،کسایی که شرکت دارن،پیمانکارا،خیلی از مغازه ها و هزاران شغل دیگه.درآمد ۱۰ تومنی واقعا عجیب نیست.

یعنی ۱۰ تومن عجیبه؟ خیلیا درآمدای خیلی بالاتری دارن.پزشکا،دندونپزشکا،خیلی از وکلا،کارمندای وزارت نی ...

اخه ندیدم واسم عجیب اومد

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
 عریزم من از بس سرم شلوغه دوماهه لیزر نرفتم به نظرت یرم تاثیر داره هنوزم؟جلسه ششمم بود یا باید ...

هیچ ایرادی نداره.من گاهی ۳.۴ ماه فاصله می انداختم.الانم ۱۴ ماهه لیزر نرفتم(حامله بودم،هنوز فرصت نکردم برای شارژ برم).

اخه ندیدم واسم عجیب اومد

نه خداییش دیگه ده تومن چیزی نیست 

واقعا کسی که هفت هشت سال تو دانشگاه درس خونده دوازده سیزده سال هم هست داره تخصصی دو جا کار میکنه ده تومن حقوق برلش اونقدرها زیاد نیست

2738
نه اونهایی رو نمیگم که ده ملیون درآمد دارن ولی هشت ملیونش پای قسط و اجاره میرا اونهایی که خالص ده مل ...

درامد خودم حدود ١١ تومنه بيشترش رو پس انداز ميكنم  بيشتر مخارج خونه با همسرمه من فقط خرج هاي شخصي خودم رو انجام ميدم زندگيمون هم معموليه چه ظاهر چه باطن 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
ولی اینم بگم که زندگی نداریم چون همسرم ۶ صبح میره دادگاه تا ظهر بعد نهار میره دفتر سر قرارهاش و رسید ...

واقعا 

یعنی در سال یک بار هم شمال نمیرید؟ 

خدایا مرسی  
اخه ندیدم واسم عجیب اومد

شما پزشک یا وکیل یا اصلا مغازه ها یا فروشگاه های بزرگ ندیدی؟ماشینای خارجی رو تو خیابون ندیدی؟مسلما با درآمد ۳.۴ تومنی نمیشه خونه و ماشین لوکس داشت،بالاخره این خونه ها مال یه کسایی هستن.😄😂

سلام ده میلیون که زندگیه معمولیه آخه با این گرونی

ده میلیون معمولیه؟

ما تو تهرانیم با سه تومن سه نفری داریم زندگی معمولی میکنیم

ده تومن خیلیه اگه اجاره نشین نباشی. برای ما که رویاست

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!