2737
2739
همه ی کارمندا حقوقشون کم نیست.همسر من کارمنده و حقوقش تقریبا همین قدره.حقوق یکی از همکاراش ۳۰ تومنه. ...

چون من تو آموزش و پرورش بودم. ولی خوب میدونم اونایی که ارگانهای دیگه هستن که درامد زایی دارن بیشترن . اما درصد اونا خیلی کمه. نسبتشون یک به 30 هم نیست

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

اینم بگم .

یه چند تا خانواده میشناسم لباسای تکراری نمیپوشن .

در هر مهمونی و پارتی یک مدل جدید لباس گرون تنشونه .

و کیف و کفش و...گرون...

ش

همه هم حسرتشونو میخوردن که خوش به حالشون .مارو ببین اینارو ببین .

من شک کردم اخه چطوری ممکنه :( 

بعدش فهمیدم اینا این لباسارو  از دوست و اشنا امانت میگیرن .مثلا از یکی پانتو از اونیکی کیف و کفش از نفر بعدی روسری و.... قرض میگیرن  یه بار میپوشن میبرن پس میدن :(

وگرنه خودشون یک دست لباس درست حسابی ندارن .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه وقتی ارزش های انسانی جای خودش به ارزش های کاذب بده همه ما بازیگر میشیم

متاسفانه اکثرا این طورین .

طرف ماشین 300 میلیونی دوستش رو قرض کرده بود اومد اینور پزشو داد  .برگشتنی تصادف کرده بود .

اونوقت فهمیدن مردم این ماشینای چند صد میلیونی که سوار میشدن و میومدن پزشو میدادن اصلا مال خودشون نبوده .

ایران چشم هم چشمی هستش 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2728

ده تومني كه همش به به قسط و ... زندگي لاكچري برات نميسازه

ولي ده تومني كه خالص بياد تو زندگيت زندگي خوبي برت ميسازه رفاه داره اما بازم لاكچري نيست

لاكچري درآمداي خيلييييييييييييييييييييي بيشتر ميخواد

منتهي ما درآمد وزارت كارمون 2 2500 و مردم ما با دو بچه دارن زندگي ميكنن رفاهي در كار نيست اما خيليا دلاشون شاد و خوشبخته

تو مسابقه خانه ما با ۱ میلیون یکماه زندگی میکنن😐

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2740
2706