2733
2734

برا شماهم پیش میاد ک همسرتون ب فکر پولش ک دست مشتریاشه نباشه و باهم دعوا کنید 

در حالی ک خودتون نیازش دارید

شوهرت دندون سازه

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله صد بار میگه میخوای برم با مردم دعوا بخاطر پول اینجوری بیشتر بهم کار میدن، 😒

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بله صد بار میگه میخوای برم با مردم دعوا بخاطر پول اینجوری بیشتر بهم کار میدن، 😒

میخواستم خودم با گوشیش ب مشتریش از طرف خکدش پیام بدم بابا بیا صاف کن حسابتو ک زدزم ب تیپ و تاپ هم

2738
اونقدر هست که قابل گفتن نیست چون فقط برا ما زبون دارن

واقعا همینه ک میگی 

ولی همه مردا هم اینجکری نیستن 

یکی از دوستای شوهرم اصلا اینطوری الان تو یکسال پولا جمع کرده ی وسیله ۱۵۰ میلیونی میخواد بخره و البته ی ماشین خوبم خریده 

اره عزیزم من برادر شوهرم ماشینش فروخته بود اون یکی برادر شوهرم خونه خریده بود هنوز پولش نگرفته بود بده به برادرش گفت پولت بده من فردا میگیرم میدم نداد گفت من بخوام اینجوری کنم پولم پرت وپلا میشه

مردم اینجوری زندگی میکنن حالا اگه شوهرای بی عقل ما بودن میدادن میرفت