2733
2734
عنوان

جاریه طمع کار من

669 بازدید | 40 پست

خانما من یه جاری دارم بخاری یخچال فرش ظرف و ظروفای مادرشوهرمو همشو گرفته از این اضافه داشته مادرشوهرم ولی بخاری از اینا که گرفت مادرشوهرم لازم داشت دوباره رفت خرید واسه خونه. این چرا اینطوریه هه؟؟؟ یه فرش دستبافت با چند تا ماشینی گرفته 

من زووووورم میاد

زورررت نیاد گلم😲😕

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زورت از چی میاد؟ از کهنه پوشی و دله دزدی؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738

فکرمیکنم اون دونفر خوشون عاقلن و باید رابطشون رو مدیریت کنن ،من جای شما باشم نه زورم میاد و نه دخالتی میکنم

هرگز هم عزت نفس خودمو درحد گرفتن وسیله دست دوم مادرشوهرم،پایین نمیارم

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2706