2737
2734

بچه ها، ی مشکل سر راه ازدواجم هست، جوابش تو این یکی دو روزه میاد، یعنی تکلیفم مشخص میشه که جور میشه بلخره یا نه

تروخدا برام دعا کنین جور بشه، ی دنیا زجر کشیدم تا الان، خیلی دوسش دارم... دعا کنین گره از مشکلاتمون باز بشه بهم برسیم.. خیلییی به دعاتون نیاز دارم ی صلوات مهمونم کن آجی🙏🌹😔

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله بهترین اتفاقِ ممکن، تو مسیرتون قرار بگیره.🌷

"الّلهُمَ صَلِ عَلَی مُحَمَّد وَ آلِ  مُحَمَّد"

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2731

من دعات میکنم اگه دوس داری ۱۰ تومن میگیرم استخاره میکنم استخاره هام رد خور نداره

همیشه با کسی درد و دل کن که دو چیز داشته باشد یکی دل و دیگری درد  چون اگر این دو را نداشته باشد به درد و دل هایت می خندد 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙💚

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚💙

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚💙 

🙏🙏ان شاالله به عشقت میرسی به حق پنج تن 💙💚

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738

ب نین ۵تن ۵تاصلوات برات فرستادم درمت میکنم منممشکل ازدواج دارم اما ی جوردیگه٬ببخشید چطوری قرارجوابش بیاد؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

فداتون بشم آجیای مهربونم مرسی از دعای قشنگتون😔🌹

❤️🧡الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ***موفقیت در کنکور هم  هدفمه طی یک سال*** میخواماستاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر  خدایا از تو میخوام که  قدرتشو بهم بدی تابتونم انجامش بدم پس کمکم کن که بتونم***خدایا چگونه تورا بخوانم حال انکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم حال انکه تو تویی.**** الاهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم***

دوستان عزیز لطفا واسه استارتر دعا کنید به کسی که دوسش داره برسه ان شاالله 🙏💙💚

@باشکوه  

@لبخندنگاه  

@رهگذرپاییزی  

@7869zahra  

@فرانک20  

ممنون ان شاالله حاجت روا بشید 🙏💙💚

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
دوستان عزیز لطفا واسه استارتر دعا کنید به کسی که دوسش داره برسه ان شاالله 🙏💙💚 @باشکوه   ...

قربونت بشم آجی😍🙏

قربونت بشم آجی😍🙏

فدات عزیزم 😘😘😘😘❤️❤️💕💕💕

2706