2737
2734
گلم جهل نیس بعضی بچه هاخودشون دوس دارن. دخترمن ۴سالشه بامن میادبیرون به اصرارخودش چادرمیپوشه.

اگه خودش دوست داره مشکلی نیست

ولی این موردی که من مثال زدم اثری از تمایل درش نبود چادر جلوی بازی کردنش رو گرفته بود

معلوم بود اجباره

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
خداییش دیگه واسه بچه ی ۴-۵ساله ظلمه چادر یه بچه ی این سنی تو پارک دیدم پوشیده بود دلم خیلی واسش سوخ ...

دقیقا منم اینقدر بدم میاد که سر بچه کوچیک چادر میکنن خانم پرتو اعلم میگفت بچه کوچیک که چادر میپوشه آدمهایی که میبیننش ذوق میکنن ...ولی به بچه سخت نگیرید یه پوشش خوب ولی تا به وقتش وقتی سن تکلیف شد براش جشن بگیرید وبهش بگید از امروز خدا به تو احازه داده که حجاب داشته باشی وکامل بشی به نظر من هم اینجوری خیلی جالبه 

البته یه وقتی بچه ها دلشون میخاد بپوشن واون بحثش جداست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم مامانت خیلی دوست داشت چادری بشی؟

خیلی.

ولی هرگزاجبارنشدم.

خودم انتخاب کردم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2731
گلم احسنت به دختر گلت که از الان زهرایی هست

سپاسگزارم😍😘

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
دقیقا منم اینقدر بدم میاد که سر بچه کوچیک چادر میکنن خانم پرتو اعلم میگفت بچه کوچیک که چادر میپوشه آ ...

درسته

افراط بچه رو زده میکنه

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2740
دقیقا منم اینقدر بدم میاد که سر بچه کوچیک چادر میکنن خانم پرتو اعلم میگفت بچه کوچیک که چادر میپوشه آ ...

شما کلاسهای پرتو اعلم رو رفتین یاویس و کانال تربیت فرزندشو دارید؟

گل زهراجون حرفهات درسته به اجبار هرگز جواب نمیده باید دختر خودش البته با هدایت والدین به اون شناخت درست از حجاب چادر برسه