2737
2734

من از۸سالگی چادرمیپوشم.

خودم دوست داشتم بپوشم.

یادمه باباومامانم میگفتن دوس داری بپوش نداری نپوش الان هنوززوده.ولی باخواست واجبارِخودم پوشیدم.الانم عاشق چادرم هستم😍😍😍

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از هفت سالگی چادر سر میکردم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من از۸سالگی چادرمیپوشم. خودم دوست داشتم بپوشم. یادمه باباومامانم میگفتن دوس داری بپوش نداری نپوش ا ...

احسنت گلم یادته اولین چادرت مدلش چی بود که برات دوختن؟

2738

خداییش دیگه واسه بچه ی ۴-۵ساله ظلمه چادر

یه بچه ی این سنی تو پارک دیدم پوشیده بود دلم خیلی واسش سوخت

بچه باید بچگی کنه 

تو دین هم‌نگفتن انقدر زود

ولی متاسفانه امان از جهل 

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
احسنت گلم یادته اولین چادرت مدلش چی بود که برات دوختن؟

چادرساده.

برای نمازکه از۵سالگی میپوشیدم دوتاآستینم براش دوخته بودن مثل چادرملی بودجلوشم بسته بود.خیلی بهم میومدچون سفیدهم بودم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
خداییش دیگه واسه بچه ی ۴-۵ساله ظلمه چادر یه بچه ی این سنی تو پارک دیدم پوشیده بود دلم خیلی واسش سوخ ...

گلم جهل نیس بعضی بچه هاخودشون دوس دارن.

دخترمن ۴سالشه بامن میادبیرون به اصرارخودش چادرمیپوشه.

درضمن من طلبه نیستم.

2706